• Kategorie
  • Szukaj
  • Pojemniki obiadowe

Nie lubisz jadać w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych, dlatego z domu zawsze zabierasz ze sobą własne jedzenie? A może zajmujesz się jego wydawaniem zawodowo i chcesz odpowiednio zabezpieczyć je dla swojego klienta? W obu wymienionych sytuacjach pojemniki na żywność na pewno sprawdzą się bez zarzutu, dlatego zachęcamy do zainwestowania w ich zakup poprzez skorzystanie z naszej oferty. W naszym sklepie internetowym znajdziesz artykuły zarówno jedno-, jak i wielorazowe, wykonane z różnego rodzaju tworzyw – również nowoczesne pojemniki biodegradowalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pojemniki obiadowe jedno- i wielorazowego użytku

Polecane naszym klientom pojemniki obiadowe są dostępne w różnych wariantach wymiarowych, co powoduje, że również ich maksymalna pojemność nie jest jednolita. Bez problemu znajdziesz wśród nich modele mogące pomieścić od mniej niż jeden do nawet kilku litrów jedzenia, więc na pewno kupisz takie, które będą odpowiadać Twoim potrzebom w jak największym stopniu. Swoim klientom dostarczamypojemniki obiadowe wykonane m.in. z plastiku, obecnie najbardziej popularne – zwłaszcza wśród tych używanych w domu. Coś dla siebie w naszej ofercie bez trudu znajdą jednak również zwolennicy bardziej ekologicznych rozwiązań. Pojemniki na wynos z papieru powinny spełnić Twoje oczekiwania, jeżeli cenisz sobie artykuły przyjazne środowisku, a jednocześnie wyjątkowo trwałe i przeznaczone do przechowywania w nich różnego rodzaju żywności – także na ciepło. Stworzone zostały z zgodnie z ideą zero waste oraz eco life. To pierwszej klasy pojemniki biodegradowalne.

Papierowe czy plastikowe – które pojemniki obiadowe na wynos wybrać?

Pojemniki obiadowe jednorazowe, których dystrybucję prowadzimy, są obecnie niezbędne wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość spożycia posiłku poza miejscem jego przygotowania. Jednorazówki najczęściej powstają z papieru, ponieważ zużycie ich w nawet największej ilości nie oddziałuje negatywnie na środowisko. Ponadto są to pojemniki biodegradowalne, co stanowi ich dodatkowy, znaczący atut. Jeśli zaś chodzi o opakowania plastikowe, warto pamiętać, że można korzystać z nich wielokrotnie. Wystarczy jedynie zadbać o ich czystość po każdym kolejnym użyciu, by były odpowiednio przygotowane do ponownego umieszczenia w nich jedzenia. Wszystkie nasze pojemniki obiadowe łączy natomiast możliwość szybkiego i bardzo szczelnego zamknięcia ich, co sprawia, że pozwalają posiłkom długo zachować wszystkie swoje walory zapachowe oraz smakowe.

Jakie jedzenie można przechowywać w naszych pojemnikach obiadowych na żywność?

Warto podkreślić, że nasze pojemniki obiadowe możesz wykorzystać do przechowywania w nich wybranych produktów w surowej postaci lub tylko nieznacznie przetworzonej, ale równie dobrze sprawdzają się jako opakowania na pełnowartościowe posiłki. Mamy tu na myśli m.in. surówki, gotowany ryż, makaron, ziemniaki, mięso i wiele innych rodzajów pożywienia. Po oferowane przez nas opakowania chętnie sięgają również osoby potrzebujące artykułów umożliwiających przechowywanie w nich jedzenia, które ma następnie trafić na dłużej do lodówki bądź zamrażalnika. Jeżeli też takich potrzebujesz, gwarantujemy, że w naszym sklepie kupisz je w korzystnej cenie, a wybrane przez Ciebie pojemniki obiadowe do dań na wynos zapewnią umieszczonej w ich wnętrzu żywności najwyższy poziom bezpieczeństwa, potwierdzony nadanymi im atestami.

Pojemniki obiadowe – oferta sklepu internetowego ABC

Zapraszamy do zakupów właśnie u nas! Wygodna forma składania zamówień online, szeroka i bogata oferta oraz szybka wysyłka. Każdy z pewnością znajdzie i zakupi coś dla siebie. Nasz asortyment został stworzony z niezwykłą dokładnością i starannością. Oprócz pojemników obiadowych proponujemy Ci również opakowania z trzciny cukrowej, patyczki bambusowe, kubeczki papierowe, pudełka na frytki, chemię profesjonalną oraz ręczniki papierowe. Polepsz ocenę swojej restauracji bądź lokalu przez używanie pojemników biodegradowalnych, zgodnych z ideą eko. W razie pytań zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy tak szybko, jak to jest możliwe i przygotujemy dla Państwa ofertę, która najbardziej Wam odpowiada.