• Kategorie
 • Szukaj
 • Czyściwa

Jeśli do tej pory myślałeś, że jednorazowe ręczniki, podkłady czy prześcieradła są nieistotnymi elementami wyposażenia sklepu, przychodni lub domu, najwyższy czas to zmienić! A to dlatego, że trwałe, odporne na rozdarcia i chłonne czyściwa papierowe nie tylko ułatwią Ci codzienną pracę, ale również znacznie podniosą jej komfort. W naszym sklepie internetowym w tej kategorii produktów znajdziesz artykuły spełniające wszystkie te wymagania. To czyściwa multizadaniowe, które znajdują zastosowanie w wielu miejscach – począwszy od domu, poprzez biuro, na restauracji i przychodni skończywszy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz spośród niej najlepsze dla siebie produkty.

 

Czyściwa papierowe – do czego służą?

Czyściwa papierowe to różnego rodzaju produkty celulozowe, ale również celulozowo-makulaturowe oraz makulaturowe. Artykuły te mają bardzo szerokie zastosowanie i w zależności od ich typu, przeznaczone są do czyszczenia zabrudzeń trudnych, średnich lub łatwych do usunięcia. Kupując czyściwa celulozowe, zwróć uwagę, czy spełniają one unijne normy. Nie bagatelizuj tego, ponieważ dzięki temu wiesz, że dany produkt jest bezpieczny w użytkowaniu. Sprawdzone artykuły tego typu znajdziesz w naszym sklepie internetowym ABC.

Czyściwa celulozowe i ich rodzaje dostępne w sklepie internetowym ABC

Jak wspomnieliśmy wyżej, czyściwa to artykuły o szerokim zastosowaniu, a co za tym idzie są dostępne w wielu rodzajach do wyboru. W naszym sklepie internetowym kupisz ręczniki papierowe w 100% wykonane z celulozy, które dzięki zastosowaniu specjalnej metody tłoczenia papieru, są wyjątkowo trwałe i mocne. Prócz tego możesz zdecydować się na czyściwo przemysłowe, czyli długie, bo aż 360-metrowe zielone rolki, idealne do usuwania trudnych zabrudzeń. Produkt ten jest nieodzowny w miejscach, takich jak restauracje, bary, zakłady produkcyjne, ale również hotele czy firmy sprzątające. Jeśli prowadzisz zakład fryzjerski, kosmetyczny lub solarium, wybierz jednorazowe ręczniki Lavare HairLine, które na tle innych artykułów wyróżnia doskonała absorpcja wody. Dodatkowym atutem tego produktu jest atrakcyjne tłoczenie. Do przychodni, poradni, prywatnych gabinetów i innych placówek medycznych polecamy nasze papierowe prześcieradła. Są one nie tylko maksymalnie wytrzymałe i chłonne, ale również w pełni bezpieczne w użytkowaniu, czego potwierdzenie stanowią regularnie przeprowadzane badania dermatologiczne, mikrobiologiczne oraz fizykochemiczne.

Czyściwa papierowe – zastosowanie

Dostępne w naszym sklepie internetowym czyściwa papierowe to nieodzowny element wyposażenia wielu miejsc:

 • małych sklepów oraz dużych marketów spożywczych i wielobranżowych,
 • gabinetów lekarskich, przychodni, szpitali, pracowni diagnostycznych,
 • restauracji, barów mlecznych, pubów, food trucków, piekarni i cukierni,
 • gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich, ośrodków SPA, salonów manicure, saun i solariów,
 • żłobków, przedszkoli, szkół i uczelni,
 • biur i innych placówek komercyjnych – a w szczególności kuchni i aneksów,
 • domów i mieszkań – kuchni, łazienek, spiżarni, pralni, garaży, warsztatów.

Czyściwa papierowe, które kupisz w sklepie internetowym Grupa ABC – dlaczego warto je wybrać?

 • Są dostępne w wielu rodzajach do wyboru.

Klasyczne czyściwa papierowe, jednorazowe ręczniki fryzjerskie, czyściwa przemysłowe, podkłady medyczne – to tylko niektóre z produktów polecanych przez nas w tej kategorii, na które możesz się zdecydować.

 • Cechuje je wysoka chłonność.

Zwykłe ręczniki papierowe szybko się zużywają, a to dlatego, że słabo chłoną wodę czy inne ciecze. Oferowane przez nas czyściwa dobrze ją absorbują, i to stanowi o ich przewadze.

 • Są wytrzymałe i odporne na rozciąganie.

Kolejnym atutem naszych produktów jest trwałość, która jest zasługą precyzyjnego gofrowania papieru i perfekcyjnego systemu klejenia.

 • Mają szerokie zastosowanie.

Jak już kilkakrotnie podkreślaliśmy, proponowane przez nas czyściwa papierowe są nieodzowne w wielu miejscach – od sklepów i restauracji, poprzez przychodnie, na domowej kuchni i łazience skończywszy.

Czyściwa papierowe do domu i wnętrz komercyjnych

Czyściwa celulozowe to produkty multifunkcyjne. Dlatego robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym, dodaj do swojego koszyka przynajmniej kilka ich sztuk. Proponowane w tej kategorii artykuły przydadzą Ci się nie tylko podczas robienia porządków w domu kuchni, łazience czy salonie ale także wtedy, kiedy masz swoją firmę. Czyściwa papierowe to nieodzowne wyposażenie wnętrz biurowych: aneksów kuchennych, stołówek pracowniczych czy toalet. Akcesoria te znajdują zastosowanie również we wszystkich innych miejscach użyteczności publicznej: urzędach, szkołach, sklepach czy lokalach gastronomicznych. 

Warto się na nie zdecydować, ponieważ nasze czyściwa celulozowe są grube, wytrzymałe, a na dodatek nie pylą podczas ich używania. Przejrzyj wszystkie oferowane w tym dziale produkty i wybierz spośród nich te, które ułatwią Ci utrzymanie porządku w Twoim domu lub firmie. A jeśli prowadzisz placówkę medyczną, masz własny gabinet lub opiekujesz się chorym członkiem rodziny, sprawdź też nasze prześcieradła papierowe maksymalnie chłonne oraz trwałe.

 • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, że 31.05.2024 firma będzie nieczynna.


Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas składania zamówień aby w czasie długiego weekendu niczego Państwu nie zabrakło.