• Kategorie
  • Szukaj
  • Opakowania na frytki

 

Posiadasz restaurację lub inny lokal gastronomiczny? Zawodowo zajmujesz się produkcją żywności typu fast food? W takim razie na pewno wiesz, że w jej przypadku, podobnie zresztą jak w każdym innym, liczy się nie tylko to, jak smakuje i wygląda, ale też sposób podania jedzenia. Opakowania na frytki z szerokiej i bogatej oferty naszego sklepu pozwolą Ci zaserwować ten popularny przysmak z ziemniaków (najczęściej, choć nie zawsze) w formie jeszcze skuteczniej zachęcającej do jego spożycia zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Nie czekaj więc dłużej i skorzystaj z usług, które od lat świadczymy dla lokali gastronomicznych z całej Polski. Zapraszamy do zakupów!

Opakowania do frytek – sposób na ich estetyczne podanie klientowi

Opakowania do frytek, które oferujemy swoim Klientom, wykonywane są z ekologicznego materiału, jakim jest papier. Dzięki temu wykorzystywane ich nawet w największej ilości nie oddziałuje negatywnie w żadnym stopniu na środowisko naturalne. To jednak tylko jedna z wielu zalet proponowanych w tym miejscu artykułów. Wśród pozostałych należy wymienić przede wszystkim zróżnicowaną pojemność naszych opakowań, ułatwiającą umieszczenie w ich wnętrzu odpowiednią ilość pożywienia. Ponadto są to wyroby dość mocno niejednolite pod względem kształtu. Należy pamiętać, że dystrybuujemy opakowania do frytek głównie w kształcie rożka, ale też inne. Wszystkie łączy jednak fakt, iż pozwalają podać jedzenie w estetyczny i bezpieczny sposób, nie oddziałując na jego smak oraz zapach.  

Biodegradowalne opakowania na frytki z naszej oferty

Proponowane przez nas opakowania papierowe na frytki gwarantują utrzymanie ich w wysokiej temperaturze przez dłuższy czas, nie ulegając jednocześnie zmiękczeniu pod wpływem ciepła. Są to produkty dostępne w niskiej cenie i dużej liczbie w naszym sklepie, dlatego możesz być pewien, że dostarczymy Ci ich na tyle dużo, by każdy z Twoich Klientów mógł otrzymać zamówiony przez siebie posiłek w estetycznym i w pełni biodegradowalnym opakowaniu. Warto pamiętać, że dystrybuujemy również modele przeznaczone do umieszczenia w ich nie tylko frytek, ale też wrapów czy tortilli. Doskonale sprawdzą się w miejscach oferujących fast food zarówno wewnątrz baru lub innego lokalu, jak i wydających posiłki na wynos. Do zalet dostępnych w naszym asortymencie opakowań do frytek zaliczyć należy również obecność wśród nich modeli zamykanych i charakteryzujących się większą pojemnością. Są to artykuły idealnie nadające się do umieszczenia w nich jednocześnie większej ilości i zróżnicowanego pożywienia, np. panierowanych kawałków kurczaka i nuggetsów.

Co poza papierowymi opakowaniami do frytek kupisz w naszym sklepie?

Polecając wszystkim zainteresowanie się opakowaniami do frytek z naszego asortymentu, warto wspomnieć, że składają się na niego również inne artykuły, przydatne do spożywania posiłków typu fast food. Mamy tu na myśli m.in. równie ekologiczne, bo wykonane z drewna, widelce, pozwalające sięgać po kolejne podłużne kawałki ziemniaków w wersji smażonej w bardziej elegancki sposób, niż poprzez używanie w tym samym celu swoich rąk. Jeżeli więc tylko uznasz, że potrzebujesz tego rodzaju artykułów dla lokali gastronomicznych, skorzystaj z oferty przez na przygotowanej, umożliwiającej nabycie papierowych opakowań na frytki i wielu innych, często wykorzystywanych także w domowych warunkach.


Zapraszamy do zakupów właśnie u nas! Wygodna forma składania zamówień on-line, szeroka i bogata oferta oraz szybka wysyłka. Na pewno każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla swojego lokalu. Przygotowaliśmy asortyment z niezwykłą dokładnością i starannością. Oprócz opakowań na frytki posiadamy w nim również opakowania z trzciny cukrowej, patyczki bambusowe, kubeczki papierowe, różnego rodzaju pudełka do żywności, chemię profesjonalną oraz ręczniki papierowe. Wzmocnij wizerunek swojej restauracji przez używanie biodegradowalnych produktów, zgodnych z ideą eco. W razie pytań zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy tak szybko, jak to jest możliwe i przygotujemy dla Państwa ofertę, która najbardziej Państwu odpowiada.

Opakowania na frytki - profesjonalne serwowanie ulubionego przysmaku

Frytki są jednym z najbardziej rozpoznawalnych przysmaków na świecie. Bez względu na to, gdzie jesteśmy - od małych lokalnych bistro, przez bary szybkiej obsługi, aż po eleganckie restauracje, frytki zawsze znajdują swoje miejsce w menu. Nasza oferta opakowań na frytki ma na celu nie tylko ułatwienie podania tego popularnego dania, ale także podniesienie poziomu profesjonalizmu usług gastronomicznych, z których korzystają nasi klienci. Opakowania na frytki, które oferujemy, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość i bezpieczeństwo. Nasze opakowania na frytki to nie tylko funkcjonalność, ale także design, który pozwala wyrazić indywidualność każdego miejsca.

Pojemnik na frytki - niezawodność i styl w jednym

 

Oferując pojemniki na frytki, doskonale rozumiemy, jak ważne jest, aby utrzymywały frytki w odpowiedniej temperaturze i chrupkości, ale także zapewniały atrakcyjny wygląd, który zwraca uwagę klientów i zachęca do spróbowania dania. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele pojemników na frytki, które zaspokoją potrzeby różnych typów lokali gastronomicznych. W naszym asortymencie znajdują się zarówno klasyczne, białe pojemniki, które doskonale sprawdzą się w szybkich restauracjach, jak i eleganckie, czarne pojemniki na frytki, które dodają elegancji każdemu serwowanemu posiłkowi. Nasze pojemniki na frytki są wytrzymałe, lekkie i łatwe w użyciu, co czyni je idealnym wyborem dla każdego, kto szuka niezawodnych i stylowych rozwiązań. Dodatkowo wszelkie pojemniki na frytki z naszej oferty są łatwe do recyklingu.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, że 31.05.2024 firma będzie nieczynna.


Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas składania zamówień aby w czasie długiego weekendu niczego Państwu nie zabrakło.