• Kategorie
  • Szukaj
  • Profesjonalne środki do czyszczenia sanitariatów

Udrażnianie rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych, mycie wanny, czyszczenie brodzika czy sprzątanie umywalki – czynności te trudno zaliczyć do przyjemnych prac. Na szczęście znamy sposób na to, by je sobie ułatwić. Kup oferowane w naszym sklepie internetowym profesjonalne środki do czyszczenia sanitariatów. Produkty te są skuteczne, wydajne i – co najważniejsze – bezpieczne w stosowaniu. W zależności od rodzaju środka, usuwa on uporczywe zabrudzenia, osad i tłusty brud, a zamiast nich pozostawia świeży zapach i delikatnie błyszczącą powierzchnię.

Czym są profesjonalne środki do czyszczenia sanitariatów?

Środki do sanitariatów to szerokie pojęcie, które mieści w sobie różnego rodzaju produkty przeznaczone do sprzątania łazienek i toalet – zarówno publicznych, jak też prywatnych. Artykuły, które kupisz w naszym sklepie internetowym służą do czyszczenia oraz zabezpieczania powierzchni kwasoodpornych, mycia urządzeń sanitarnych, rozpuszczania zanieczyszczeń znajdujących się w rurach kanalizacyjnych czy usuwania rdzy i kamienia.

W zależności od rodzaju, środki do czyszczenia sanitariatów zamknięte są w butelkach, pojemnikach z atomizerami lub opakowaniach wyposażonych w dozowniki. Ponadto proponujemy Ci preparaty w dużych kanistrach – zamiast kupować niewielki i mało wydajny produkt, zdecyduj się na pojemne opakowanie i uzupełnij nim stary pojemnik.

Środki do sanitariatów – rodzaje produktów, które kupisz w sklepie internetowym Grupa ABC

  • Preparaty do mycia wanien, kabin prysznicowych i brodzików.

Skuteczny środek do czyszczenia sanitariatów różnego typu? Kupisz go w naszej hurtowni internetowej. Dzięki niemu pozbędziesz się trudnych do usunięcia zabrudzeń, na przykład resztek z mydła i kosmetyków czy osadu.

  • Płyny grzybobójcze.

Nie tylko dezynfekują urządzenia sanitarne, ale też skutecznie myją powierzchnie znajdujące się w toaletach i łazienkach. Tego rodzaju środki do sanitariatów mogą być stosowane w domach, ale też miejscach publicznych, a nawet na powierzchniach, które mają kontakt z żywnością.

  • Płyny do mycia posadzek i ścian w toaletach oraz łazienkach.

Czysta podłoga i kafelki to podstawa utrzymania porządku w łazience. Dodaj do swojego koszyka środek do czyszczenia sanitariatów, który możesz stosować na takich powierzchniach, a sprzątanie ich stanie się znacznie mniej uciążliwe.

  • Środki do udrażniania rur.

Oferowane przez nas profesjonalne środki do czyszczenia sanitariatów to również preparaty do udrażniania syfonów i rur w instalacjach kanalizacyjnych. Szybko rozpuszczają one papier, tłuszcz czy resztki z jedzenia.

  • Mydła w płynie.

W tej kategorii artykułów znajdziesz też mydła w płynie – łagodne dla skóry, ale skutecznie ją oczyszczające.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, że 02.05.2024 firma będzie nieczynna.


Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas składania zamówień aby w czasie długiego weekendu niczego Państwu nie zabrakło.