• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria do sprzątania

Oferowane przez nas w tej kategorii produkty nie sprawią, że pokochasz codzienne porządki, ale na pewno znacznie je usprawnią. Akcesoria do sprzątania, które kupisz w tym dziale sklepu internetowego Grupa ABC, to różnorodne produkty. Proponujemy Ci mopy wyposażone w wygodne drążki teleskopowe, niezawodne zgarniacze do szyb, uniwersalne ściereczki z mikrofibry, pojemne wiadra i wiele innych przydatnych gadżetów. Sprawdź je wszystkie, a potem dodaj do swojego koszyka te, które najbardziej Ci odpowiadają. Bezkonkurencyjne akcesoria do sprzątania ułatwią Ci utrzymanie czystości w Twoim domu lub firmie.

Akcesoria i gadżety do sprzątania

Akcesoria do sprzątania to szerokie pojęcie, w którym mieszczą się różnego rodzaju urządzenia i gadżety ułatwiające utrzymanie porządku w kuchni, łazience, salonie i każdym innym pomieszczeniu. Znajdują one zastosowanie zarówno wewnątrz, jak też na zewnątrz budynków. Gadżety do sprzątania, które kupisz w naszym sklepie internetowym, mogą stanowić nie tylko wyposażenie domu czy mieszkania, ale także biur, restauracji i innych miejsc użyteczności publicznej. Mało tego – na ich zakup decydują się właściciele profesjonalnych firm sprzątających, co jest najlepszym potwierdzeniem jakości tych produktów.

Akcesoria do sprzątania dostępne w naszej hurtowni online i ich rodzaje

  • Mopy, kije, wiadra i ścierki do mycia podłóg.

Trudno wyobrazić sobie codzienne porządki bez mycia podłóg. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszym sklepie internetowym kupisz wszystkie potrzebne do tego akcesoria do sprzątania. Sprawdź mopy, których możesz używać bez konieczności brudzenia rąk, kije z rączkami ułatwiającymi ich trzymanie, chłonne ścierki podłogowe oraz wiadra z wyciskarką umożliwiającą szybkie odsączanie mopa.

  • Butelki z atomizerami.

Zamiast kupować kolejny środek do sprzątania, zdecyduj się na opakowanie uzupełniające. Przelej je do wygodnej butelki z atomizerem i używaj tak, jak chcesz. Taki pojemnik sprawdzi się podczas ścierania kurzy, zraszania kwiatów czy mycia okien.

  • Ściereczki z mikrofibry i pieluchy tetrowe.

Gadżety do sprzątania to również wielofunkcyjne ścierki z mikrofibry. Możesz używać ich zarówno na sucho – na przykład podczas ścierania kurzu, jak też na mokro – kiedy chcesz umyć jakąś powierzchnię. Podczas domowych porządków przydadzą Ci się też pieluchy tetrowe – idealne do czyszczenia blatów kuchennych i sprzątania powierzchni, które mają kontakt z żywnością.

  • Ściągacze do szyb.

Oferowane przez nas akcesoria do sprzątania to także myjki do szyb. Te uniwersalne ściągacze są nieodzowne podczas czyszczenia luster, okien czy szyb samochodowych.

  • Zestawy do zamiatania.

Długi kij, szczotka z rozszczepionym włosiem oraz duża, zamykana szufelka to gadżety do sprzątania, które przydadzą się w każdym domu i firmie.

Dlaczego warto kupić gadżety do sprzątania w sklepie internetowym Grupa ABC?

  • Duży wybór produktów.

Wygodne mopy, zestawy do zamiatania podłogi, ścierki z mikrofibry, ściągacze do szyb, butelki z atomizerami – w hurtowni online Grupa ABC zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne gadżety do sprzątania.

  • Szybka wysyłka.

Gadżety do sprzątania, które kupisz w naszym sklepie internetowym, wysyłamy w ciągu 48 godzin od daty złożenia zamówienia.

  • Wygodne zamówienie.

Akcesoria do sprzątania zamów tak, jak jest Ci wygodniej – online lub dzwoniąc do nas pod numer 12 430 60 44.