• Kategorie
 • Szukaj
 • Mieszadełka drewniane

Do serwowania kawy, mieszania herbaty, podawania napojów, a także różnego rodzaju potraw – mieszadełka drewniane to produkty wielofunkcyjne. Choć wydają się niepozorne, stanowią nieodzowne wyposażenie lokali gastronomicznych, food trucków, stołówek, barów czy hoteli. Przydają się także wtedy, kiedy urządzasz prywatną imprezę w plenerze. Mieszadełka jednorazowe – w wielu wariantach do wyboru – znajdziesz w tym dziale naszego sklepu internetowego. Sprawdź je wszystkie i dodaj do swojego koszyka te, które najbardziej Ci odpowiadają.

Mieszadełka drewniane – co to takiego?

Mieszadełka drewniane – jak sama nazwa wskazuje – wykonane są z drewna, najczęściej brzozowego, tak jak przyrządy dostępne w naszym sklepie internetowym. Służą one do mieszania napojów – zarówno gorących, jak też zimnych – czy degustacji potraw. Choć są niewielkie, bo mają zaledwie kilkanaście centymetrów długości, ich zastosowanie jest szerokie – są używane w restauracjach, sklepach spożywczych, stołówkach, ale przydają się też w prywatnych kuchniach oraz podczas wakacji.

Mieszadełka drewniane jednorazowe i ich rodzaje

W naszym sklepie internetowym mieszadełka jednorazowe dostępne są w kilku rodzajach do wyboru. Proponujemy Ci wersje w mniejszych i większych rozmiarach. Możesz zdecydować się na mieszadełka mające 14, 17,8 lub 19 cm. Najmniejsze będą dobrą alternatywą dla łyżeczek, które używane są podczas picia kawy czy herbaty, a największe przydadzą się do serwowania koktajli, smoothies czy wybranych deserów. Pakowane po 500 lub 1000 sztuk starczą Ci na długi czas. Zdecyduj też, czy wolisz mieszadełka drewniane zamknięte w małym kartonie, czy schowane w pojedynczych papierowych opakowaniach.

Mieszadełka jednorazowe drewniane – zastosowanie

 • Restauracje.

Maksymalnie higieniczne mieszadełka jednorazowe przydadzą Ci się zwłaszcza wtedy, jeśli sprzedajesz dania na wynos.

 • Bary.

Do serwowania kaw, herbat, ale też drinków i innego rodzaju napojów możesz używać zarówno większych, jak i mniejszych mieszadełek.

 • Stołówki.

Szkolne, uczelniane czy firmowe stołówki to kolejne miejsca, w których zastosowanie znajdują drewniane mieszadełka jednorazowe.

 • Food trucki.

Naczynia jednorazowego użytku to nieodzowne wyposażenie food trucków, w których sprzedawane są przede wszystkim potrawy i napoje na wynos.

 • Hotele.

Mieszadełka drewniane przydają się podczas wydawania śniadań do pokojów gości, organizowania konferencji czy serwowania posiłków w formie szwedzkiego bufetu.

 • Sklepy spożywcze.

Jeśli w swoim sklepie sprzedajesz kawę czy herbatę na wynos, uzupełnij jego wyposażenie o praktyczne jednorazowe mieszadełka drewniane.

 • Imprezy plenerowe.

Urodziny na świeżym powietrzu, piknik, ognisko czy grill – na każdą z tych okazji warto zaopatrzyć się w oferowane przez nas akcesoria.

Dlaczego warto zdecydować się na jednorazowe mieszadełka drewniane dostępne w sklepie internetowym Grupa ABC?

 • Dostępne w wielu wariantach do wyboru.

Jak już wspominaliśmy, możesz wybrać mieszadełka pakowane po 500 lub 1000 sztuk, zamknięte w pojedynczych papierowych saszetkach bądź umieszczone w wygodnym kartonie. Do Twojej dyspozycji są też mieszadełka o różnych długościach.

 • Ekologiczne.

Niech nie zmyli Cię nazwa jednorazowe mieszadełka drewniane – nasze produkty są biodegradowalne, a więc nie szkodzą środowisku naturalnemu.

 • Nie wpływają na smak potraw.

Drewno brzozowe, z którego zrobione są oferowane w hurtowni internetowej Grupa ABC mieszadełka, nie ma negatywnego wpływu na smak dań.