• Kategorie
  • Szukaj
  • Suszarki do rąk

Jednym z oszczędnych rozwiązań, aby móc szybko i skutecznie wysuszyć ręce są elektryczne suszarki do rąk. To bardzo chętnie stosowane urządzenia, które cieszą się szczególną popularnością w miejscach publicznych. Ich największą zaletą jest szybkość i komfort użytkowania, a zarazem niewielkie koszty utrzymania. Z tego powodu często można je znaleźć w centrach handlowych, restauracjach, hotelach, szkołach, placówkach medycznych, a także na basenach i obiektach sportowych. Profesjonalne suszarki do rąk stanowią świetną alternatywę dla papierowych ręczników i materiałów wymagających nieustannego uzupełniania i sprzątania.

ELEKTRYCZNA SUSZARKA DO RĄK M-798-G
Produkt niedostępny
ELEKTRYCZNA SUSZARKA DO RĄK M-798-H
Produkt niedostępny

Dlaczego warto wybrać suszarki do rąk dla szkół i innych obiektów użyteczności publicznej?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na suszarki do rąk dla szkół lub innych obiektów użyteczności publicznej. Przede wszystkim to nowoczesny i zaawansowany sprzęt o dużej wydajności i krótkim czasie działania. Do swojego działania wykorzystuje strumień powietrza skutecznie osuszający dłonie. Niektóre uruchamiane są przy pomocy specjalnego przycisku umieszczonego na obudowie. Większość współczesnych modeli jest jednak automatyczna, co znacznie ułatwia włączanie. Wystarczy jedynie przybliżyć rękę, aby urządzenie samoczynnie i stopniowo zaczęło wydmuchiwać pozostałości wody na powierzchni skóry.

Z roku na rok rośnie sprzedaż suszarek do rąk i póki co nie zanosi się na żadne zmiany w tym zakresie. Producenci tego typu sprzętu stale udoskonalają aparaturę, co znacząco wpływa na komfort użytkowania, szybkość suszenia, higienę czy też zużycie prądu. W związku ze wzrostem świadomości proekologicznej wynajdowane są coraz to nowsze technologie mające na celu ograniczyć do minimum oddziaływanie na środowisko. Stosowanie ich pomaga zmniejszyć ilość odpadów. Jednocześnie gwarantują długofalowe niskie koszty utrzymania, co ma szczególne znaczenie w przypadku przedsiębiorców poszukujących dodatkowego źródła oszczędności.

Na co zwrócić uwagę dobierając profesjonalne suszarki do rąk?

Wybór odpowiedniej suszarki do rąk to nie taka łatwa sprawa. Przed dokonaniem wyboru z pewnością trzeba zwrócić uwagę na kilka, dość istotnych czynników. Najlepiej w pierwszej kolejności zastanowić się nad indywidualnymi potrzebami i na tej podstawie dopasować odpowiedni model. Szczególne znaczenie będą miały cechy, takie jak moc wpływającą na prędkość suszenia, poziom hałasu. Co ciekawe, wiele osób uwzględnia również producenta i kraj pochodzenia, a nawet design. Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo propozycji, co sprawia, że z pewnością dobierzesz ciekawą propozycję do każdej publicznej łazienki.

Dobierając profesjonalną suszarkę do rąk, należy sprawdzić jej głośność. Chociaż wiele modeli kojarzy się z hałasem, to wcale nie oznacza, że nie ma na rynku optymalnych modeli o znacznie mniejszym poziomie decybeli. Nie tracą one na wydajności, dzięki czemu w pełni spełniają swoją funkcję. Taka propozycja szczególnie polecana jest w miejscach, w których powinna zostać zachowana cisza, czyli w bibliotekach, teatrach, kinach czy urzędach. Ważnym elementem jest też sama obudowa. To właśnie od tego w dużej mierze zależy trwałość i odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Suszarka do rąk bezdotykowa — poznaj największe zalety tego rozwiązania!

Mimo że pierwsza suszarka do rąk bezdotykowa powstała wiele lat temu, to dopiero od niedawno cieszą się tak dużą popularnością. Jeden z pierwszych takich modeli działał na podczerwień, która skutecznie wykrywała obecność dłoni w pobliżu wbudowanego czujnika. Przede wszystkim są bardziej higieniczne od tych zwykłych, gdyż nie trzeba ich dotykać, aby uruchomić. Nie mniej jednak należy pamiętać, że w miejscach wypełnionych ludźmi ograniczyć ich użytkowanie, aby zapobiec przed roznoszeniem szkodliwych drobnoustrojów.

Kolejną zaletą automatycznych suszarek do rąk to energooszczędność, gdyż sprzęt samoczynnie się wyłącza. Dzięki temu możesz mieć pewność, że korzystanie z niego będzie przyjazne dla środowiska. Ze względu na małe koszty eksploatacji z powodzeniem zastąpią papierowe ręczniki jednorazowe do wycierania dłoni. Jednocześnie ich schludny wygląd zapewni nowoczesny wygląd łazienki. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich produktów w naszym sklepie internetowym ABC.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, że 31.05.2024 firma będzie nieczynna.


Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas składania zamówień aby w czasie długiego weekendu niczego Państwu nie zabrakło.