• Kategorie
  • Szukaj
  • Ręczniki papierowe

 

Ręczniki papierowe są niezbędne praktycznie wszędzie, posiadają szerokie zastosowanie i mogą skutecznie zastąpić wiele innych artykułów – tak w wielkim skrócie należy scharakteryzować doskonale znane nam wszystkim ręczniki papierowe. Jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś w dowolnym momencie zaopatrzyć się w nie, nie musząc jednocześnie zbyt głęboko sięgać do portfela lub kieszeni, sklep ABC jest w stanie to zagwarantować. W naszej ofercie znajdziesz ręczniki z papieru w wielu odsłonach, co ułatwi Ci nabycie najbardziej dostosowanych do Twoich potrzeb.

Ręczniki papierowe ZZ – co je wyróżnia?

Korzystając z usług naszego sklepu, bez problemu możesz kupić m.in. ręczniki papierowe ZZ. To artykuły, których pojedyncze partie (listki) układane są metodą na zakładkę, dzięki czemu idealnie nadają się do stosowania ich przede wszystkim w podajnikach naściennych, spotykanych głównie w łazienkach użytkowanych przez dużą grupę osób. Spotkać można je m.in. w szkołach, urzędach czy szpitalach. Wspomniany rodzaj ręcznika zachęca do zainteresowania się nim jednak nie tylko ze względu na możliwość łatwego i prędkiego otrzymania jego konkretnej ilości bez konieczności rozwijania rolki. Ręczniki papierowe ZZ są także bardzo chłonne niezależnie od tego, czy posiadają jedną, czy więcej warstw. Za ich pomocą można skutecznie usunąć różnego rodzaju zabrudzenia z podłogi oraz innych powierzchni, jednocześnie nie uszkadzając ich. Ponadto tego typu artykuły mogą zastąpić w wielu przypadkach nawet tradycyjne ręczniki, służąc do osuszania nie tylko skóry dłoni, ale też np. twarzy. W razie konieczności nic nie stoi także na przeszkodzie, by zastąpić nimi papier toaletowy.

Przydatne nie tylko w łazience, ale też w kuchni - papierowe ręczniki

Ręczniki papierowe kuchenne, podobnie jak te z oznaczeniem ZZ, również posiadają szerokie zastosowanie i wciąż znajdują dla siebie kolejnych nabywców. Jako hurtownia ABC regularnie dostarczamy je różnego rodzaju lokalom gastronomicznym, w których przygotowywane i wydawane są posiłki charakterystyczne zarówno dla polskiej, jak i kuchni z innych krajów. Za pomocą naszych ręczników łatwo jest bowiem utrzymać w idealnej czystości sztućce, talerze, szklanki i inne artykuły, ale też natychmiast usunąć wszelkie zanieczyszczenia powstające w pobliżu stanowiska pracy kucharzy. Ręczniki papierowe kuchenne na pewno sprawdzą się jednak także w prywatnych domach i mieszkaniach, i niekoniecznie wyłącznie w pomieszczeniu służącym do przygotowywania w nim posiłków. Warto zawsze mieć je pod ręką, by móc zetrzeć zalegający na meblach kurz, wyczyścić szkła okularowe oraz wykonać całą masę innych czynności.

Szukasz hurtowni ręczników papierowych? Czekamy na Ciebie!

Z jakich powodów jeszcze – poza już wymienionymi – warto zainwestować w proponowane przez nas w tym miejscu ręczniki papierowe? Nasz sklep to miejsce, w którym znajdziesz wyjątkowo dużo odmian tego rodzaju artykułów. Swoim Klientom mamy do zaproponowania m.in. wyroby zapachowe, wykonane z makulatury i nawet w innych niż biały kolorach. Każdy więc łatwo znajdzie to, czego potrzebuje. Zapewniamy możliwość dokonania zakupu ręczników zarówno w rolkach, jak i składanych w bardzo zróżnicowanej ilości. To sprawia jednak, że w naszej hurtowni ręczniki papierowe znajdują dla siebie zarówno Klienci zużywający je bardzo szybko, jak i ci, którym jednorazowy zakup wybranych artykułów wystarcza na długi czas. Warto przy tym wspomnieć, że są one bezpieczne w użyciu, dlatego ich kontakt ze skórą nie doprowadza do wystąpienia reakcji alergicznych lub innego rodzaju problemów. Poza tym nasze ręczniki można przechowywać bez większego trudu w praktycznie dowolnym miejscu, nienarażonym na zalanie czy wystąpienie ognia.

Duże rolki ręczników papierowych – komu mogą się przydać?

 

Inwestując w zakup dużych rolek ręcznika papierowego, możesz zapewnić stały dostęp do niego sobie lub każdej z osób, które mają potrzebę skorzystania z niego w określonych celach. Najczęściej jest to łazienka, ale przecież warto zaopatrzyć w nasze produkty m.in. członków ekip sprzątających, remontowo-budowlanych oraz wszystkich pozostałych, wykonujących „brudzące” zawody. Nigdy też nie wiadomo, jak duża ilość ręcznika zostanie zużyta w danej sytuacji, dlatego na pewno dobrze jest posiadać do niego stały dostęp. Zamówione przez Ciebie ręczniki papierowe dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres szybko i w taki sposób, by w czasie transportu nie zostały zniszczone. Zamów więc już dziś wybrane przez siebie artykuły, jeśli – podobnie do nas – uważasz je za niezbędne w swoim otoczeniu bez względu na to, gdzie w danym momencie się znajdujesz.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą naszej hurtownii. Znajdą w niej Państwo między innymi: pojemniki na ręczniki papierowe, pojemniki na papier toaletowy, artykuły gospodarcze, środki czystości.