• Kategorie
  • Szukaj
  • Opakowania papierowe jednorazowe

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w niezawodne, solidne pudełka, które można wykorzystać do pakowania żywności, świetnym pomysłem są opakowania papierowe. To ekologiczne rozwiązanie, które posłuży w do codziennego użytkowania w lokalach gastronomicznych. Tego typu produkty występują w licznych wariantach, co sprawia, że każdy dobierze odpowiednie produkty do poszczególnych zadań. Ponadto można je znaleźć w wyjątkowo korzystnej cenie, co pozwoli zminimalizować koszty związane z wyposażeniem.

Wybierz opakowania papierowe jednorazowe do pakowania żywności!

Pragniesz zaopatrzyć się w wysokiej klasy pudełka, które świetnie sprawdzą się w gastronomii do serwowania żywności lub pakowania na wynos? Jeśli tak, to doskonałym pomysłem jest hurtownia opakowań papierowych Grupa ABC. Mamy do zaoferowania szeroki wybór propozycji gwarantujących bezpieczny transport. Wśród licznych propozycji dostępne są pudełka, kartoniki i lunchboxy o różnych kształtach i rozmiarach, tace na napoje, kafty do sałatek, a także papier do pieczenia, słomki, kubeczki i wiele innych.

Wszystkie opakowania papierowe z naszego asortymentu to starannie wyselekcjonowane artykuły zaufanych producentów. Stworzono je z uwzględnieniem potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jedną największych zalet jest wykorzystanie biodegradowalnych, przyjaznych dla środowiska materiałów. Niektóre z dostępnych opakowań mają okienko pokazujące zawartość torebki, co pozwoli wyeksponować produkty. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich propozycji!

Jedzenie na wynos cieszy się obecnie dużą popularnością. Dlaczego? Szybki tryb życia, mnóstwo spraw do załatwienia powoduje, że nie mamy czasu usiąść i spokojnie zjeść. Kupujemy więc, a także przygotowujemy w domu potrawy, które łatwo zapakować i zjeść nawet w drodze do pracy. Ale do tego potrzebujemy jeszcze jednej rzeczy - odpowiednich opakowań. Ze względów praktycznych i ekologicznych polecamy opakowania papierowe. Mają one szerokie zastosowanie i wiele zalet.

Opakowania jednorazowe papierowe rozwiązują wiele problemów

Burgery, frytki, kurczak, sałatki - te wszystkie rzeczy najczęściej pakowane są w opakowania jednorazowe papierowe. To dobre rozwiązanie zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów. Biorąc coś na wynos, oczywiste wydaje się, że nie będziesz odnosił talerza, czy pudełka z powrotem, dlatego do pakowania takiego jedzenia używa się jednorazowych opakowań. Papierowe wyrzucisz do najbliższego kosza zaraz po zjedzeniu zawartości. Dzięki temu nikt nie będzie musiał się martwić, co z nimi zrobić. Są one też dobre dla środowiska, bo papier w naturalny sposób się rozkłada.

Wiesz, co jesz - opakowania jednorazowe papierowe z okienkiem

W większości opakowania papierowe są zamykane. Ma to nie tylko osłonić jedzenie, ale też zatrzymać jego temperaturę. Tak samo działają opakowania papierowe z okienkiem, ale jest jedna różnica - w nich od razu widzisz zawartość. Z takich rozwiązań korzystają głównie lepsze restauracje, bo choć nadal jest to opakowanie jednorazowe papierowe, to trzeba ładnie ułożyć jedzenie, które klient od razu widzi. Dzięki takim opakowaniom restauracja czy budka z kebabem jest bardziej doceniana, a jej Klienci bardziej zadowoleni z jedzenia.

Jak przebiega produkcja jednorazowych opakowań papierowych?

Hurtownia opakowań papierowych to miejsce, które dba o ekologię. Wiele opakowań jest tworzonych z recyklingu, a wszystkie łatwo się rozkładają, dzięki czemu nie zaśmiecają środowiska. Produkcja opakowań papierowych jest nastawiona przede wszystkim na pudełka do pakowania jedzenia, ale nasza hurtownia to też papiery do pieczenia i kubki na napoje na wynos.