• O nas

Firma Handlowa ABC Krzysztof Bobula i Andrzej Bobula Spółka Jawna jest obecna na polskim rynku od 1989 roku. Dzięki konsekwentnej polityce jakościowej, szybko rozwija się i obecnie jest partnerem jednych z największych firm w Polsce oraz w Europie.

Na przestrzeni lat firma ewoluowała od obsługi klientów indywidualnych do dynamicznej ekspansji w różne segmenty rynkowe: oferując kompleksowe zaopatrzenie firm i instytucji. Swoją pozycje na rynku ABC zawdzięcza bogatemu asortymentowi ponad 80 000 artykułów dostępnych w magazynach na terenie kraju. Od 2003 roku firma jest producentem papierów higienicznych oraz dystrybutorem urządzeń higieniczno - sanitarnych, znajdujących szerokie zastosowanie w zakładach przemysłowych, instytucjach budżetowych oraz firmach branży HoReCa.
 
W kontaktach z Klientem zawsze staramy się jak najlepiej zaspokoić jego indywidualne potrzeby, dostosowując się do wszelkich wymagań. Dzięki elastyczności firmy, wysokiej kulturze organizacyjnej, kompleksowości oferty i jakości produktów firma spełnia oczekiwania wielu poważnych kontrahentów. Wyzwaniem dla naszej firmy jest ciągły, partnerski dialog z Klientem. Zadowolenie Klienta jest efektem doskonale zorganizowanej współpracy wszystkich pracowników, oraz przestrzegania systemu, jakości w przebiegu całej działalności. Nieodłącznym elementem naszej polityki, jakości firmy, jest także konsekwentne przestrzeganie porządku i kulturalnej atmosfery w kontaktach oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników. Podejmując współpracę z nami, spotkają się Państwo z wysoką kulturą i profesjonalną obsługą.
 
Serdecznie Państwa zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia owocnej współpracy.