• Kategorie
  • Szukaj
  • Serwetki jednorazowe

Piękne nakrycie stołu czyni każde wydarzenie bardziej uroczystym. Po serwetki materiałowe, papierowe oraz flizelinowe dziś sięgają już nie tylko restauratorzy, ale także wszystkie inne osoby, którym zależy na gustownej aranżacji jadalni. Jeśli i Ty do nich należysz, jesteś w dobrym miejscu! W szerokiej ofercie sklepu internetowego Grupa ABC znajdziesz serwetki na stół idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Ich wysoka jakość oraz wykonanie z dbałością sprawiają, że świetnie prezentują się one zarówno na wykwintnych bankietach, jak i podczas niewielkich rodzinnych uroczystości. Serwetki jednorazowe, które znajdziesz w tym dziale naszego asortymentu, są uniwersalne, eleganckie i oryginalne. Chcesz się o tym przekonać? Przejrzyj naszą ofertę i rozpocznij zakupy! Hurtownia serwetek papierowych Grupa ABC to miejsce, w którym zaopatrzysz się w praktyczne, ale jednocześnie gustowne, akcesoria do dekoracji stołu.

Jednorazowe serwetki na stół – serwetki celulozowe

Wśród serwetek na stół wciąż dominują serwetki celulozowe (papierowe). Nic dziwnego, gdyż jest to dość ekonomiczne rozwiązanie, zapewniające stylową, schludną aranżację stołu. Dzięki serwetkom papierowym zapomnisz o ryzyku zabrudzenia – kiedy zajdzie taka potrzeba, wtrzyszesz w nie usta i dłonie lub odłożysz na nie sztućce.

Hurtownia serwetek papierowych Grupa ABC to produkty w szerokiej gamie kolorystycznej – od białych i kremowych, po czerwone, zielone i żółte. Nasze serwetki na stół papierowe posiadają 1, 2 bądź 3 warstwy, mogą mieć zakończenie ząbkowane lub gładkie. Serwetki jednorazowe są sprzedawane w opakowaniach zbiorczych, w których mieści się od 50 do 500 sztuk. W ofercie mamy również praktyczne serwetki pod filiżanki.

Jednorazowe serwetki flizelinowe jak serwetki z materiału

Zdajemy sobie sprawę z wysokich wymagań naszych klientów, dlatego proponujemy również serwetki flizelinowe. Produkty te łączą najlepsze cechy serwetek z materiału i serwetek papierowych. Serwetki na stół tego typu w dotyku są niemal jak serwetki materiałowe, co jest zasługą ich charakterystycznej struktury. W odróżnieniu od serwetek z materiału, mają większą łatwość formowania – i to nawet najbardziej finezyjnych kształtów – co z kolei jest cechą, którą przypisuje się także serwetkom papierowym.

Serwetki flizelinowe, mimo wyższej ceny jednostkowej, są bardziej ekologiczne oraz trwalsze. Warto podkreślić, że nie zużywają się tak szybko jak serwetki celulozowe. Proponujemy białe i kremowe serwetki flizelinowe w rozmiarze 40 x 40 cm oraz modele kolorowe – w opakowaniach zawierających od 50 do 150 sztuk.

Etui na sztućce – stylowy dodatek

Oprócz klasycznych serwetek na stół – czy to serwetek materiałowych, czy flizelinowych – coraz więcej osób wybiera także stylowe etui na sztućce. Jest to bardzo sprytne i użyteczne rozwiązanie, które znacznie przyśpiesza proces nakrywania do stołu. Już nie musisz samodzielnie wykonywać etui z serwetek. Wystarczy, że w odpowiednim miejscu położysz gotowy futerał i włożysz do niego sztućce. Etui wraz z serwetkami stworzy piękną dekorację stołu, a całość będzie wyglądać jednocześnie schludnie i nowocześnie.

Hurtownia serwetek papierowych – rozbudowana oferta

Hurtownia serwetek to tylko część naszej działalności. Serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z pozostałej oferty naszego sklepu internetowego, w której znajdziesz ponad 80 000 artykułów do kompleksowego zaopatrzenia dowolnej instytucji, firmy lub restauracji. Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zakupu!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, że 31.05.2024 firma będzie nieczynna.


Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas składania zamówień aby w czasie długiego weekendu niczego Państwu nie zabrakło.