• Serwetki

 

Piękne nakrycie stołu nada elegancji każdej uroczystości. Po serwetki materiałowe, papierowe, czy flizelinowe dziś sięgają już nie tylko restauratorzy, ale także wszystkie te osoby, którym zależy na eleganckiej aranżacji stołu. Szeroka oferta sklepu internetowego ABC sprawia, że możesz znaleźć serwetki na stół idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Dodatkowo wysoka jakość ich wykonania oraz dbałość o każdy szczegół sprawia, że świetnie będą prezentować się zarówno na wykwintnych bankietach, jak i przy niewielkiej, rodzinnej uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Serwetki na stół - serwetki celulozowe

Wśród serwetek na stół wciąż dominują serwetki celulozowe (papierowe). Nic dziwnego, gdyż jest to dość ekonomiczne rozwiązanie, zapewniające stylową, schludną aranżację stołu. Dzięki serwetkom papierowym można zapomnieć o ryzyku ubrudzenia - w razie konieczności można wyczyścić dłonie i usta oraz odłożyć sztućce. W naszej ofercie dostępne są serwetki papierowe w szerokiej gamie kolorystycznej - od białych i kremowych po czerwone, zielone i żółte. Nasze serwetki na stół papierowe posiadają 1 warstwę, 2 warstwy lub 3 warstwy oraz mogą mieć zakończenie ząbkowane lub gładkie. Serwetki są sprzedawane w opakowaniach zbiorczych, w których mieści się od 50 szt. do 500 szt. W ofercie posiadamy również użyteczne serwetki pod filiżanki.

Serwetki flizelinowe jak serwetki z materiału

Zdajemy sobie sprawę z wysokich wymagań naszych klientów, dlatego też proponujemy również serwetki flizelinowe, które łączą najlepsze cechy serwetek z materiału i serwetek papierowych. Serwetki na stół tego typu w dotyku są niemal jak serwetki materiałowe, co jest zasługą ich charakterystycznej struktury. W odróżnieniu od serwetek z materiału mają większą łatwość formowania nawet najbardziej finezyjnych kształtów, co z kolei jest cechą, którą przypisuje się także serwetkom papierowym. Serwetki flizelinowe pomimo wyższej ceny jednostkowej są bardziej ekologiczne, na co wpływ ma dłuższe ich użytkowanie i lepsza trwałość, dzięki czemu nie trzeba ich tak często wymieniać i nie zużywają się tak szybko jak serwetki celulozowe. Proponujemy serwetki flizelinowe w rozmiarze 40x40 w standardowej bieli i kremie oraz kolorowe w opakowaniach od 50 szt. do 150 szt.

Etui na sztućce - stylowy dodatek

 

Oprócz klasycznych serwetek na stół, czy to serwetek materiałowych, czy flizelinowych coraz więcej osób wybiera także stylowe etui na sztućce. Jest to bardzo sprytne i użyteczne rozwiązanie, które przyśpiesza proces nakrywania do stołu. Już nie trzeba wykonywać etui z serwetek, a wystarczy w odpowiednim miejscu położyć gotowe etui i włożyć do niego sztućce. Całość dzięki temu wygląda schludnie i bardzo nowocześnie. Etui wraz z serwetkami pozwoli stworzyć piękną dekorację stołu. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z pozostałej oferty naszego sklepu, która liczy ponad 80 000 artykułów do kompleksowego zaopatrzenia dowolnej instytucji, firmy, czy restauracji. Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zakupu!