• Kategorie
  • Szukaj
  • Kubki jednorazowe do napojów

W domu raczej używamy ceramicznych kubków, ale przecież o nawodnienie trzeba dbać wszędzie. Szczególnie podczas długiego przebywania na mieście możesz potrzebować jakiegoś napoju. Jeśli masz czas, możesz zatrzymać się w kawiarni, ale często potrzebujemy czegoś na wynos. Wtedy dostaniesz kubek jednorazowy do kawy, oczywiście z zawartością. To świetne wyjście dla spieszących się - bierzesz kawę i idziesz dalej, nie tracąc czasu. Potem wyrzucasz kubek do kosza i po problemie.

Kubek na piwo 0,3l bezbarwny 50 szt.
Produkt niedostępny

Papierowe i plastikowe kubeczki jednorazowe do kawy

W restauracjach i kawiarniach, które chcą dbać o środowisko, podaje się napoje na wynos w papierowych kubkach. Są to kubeczki jednorazowe ekologiczne, które nie szkodzą planecie. Wyglądają też bardziej elegancko, więc lepiej pasują do kawy. Plastikowe kubeczki jednorazowe używane są częściej do podawania napojów gazowanych podczas imprez plenerowych lub domowych. Dobre jest w nich to, że można je po użyciu poddać recyklingowi, co również pomoże dbać o przyrodę.

Kubki jednorazowe do kawy z wieczkiem oraz innymi dodatkami

Kupując kawę na wynos, mamy świadomość, że będziemy ją transportować, czy to idąc ulicą, czy jadąc samochodem. Dlatego najczęściej kubeczki do kawy jednorazowe mają przykrywkę. To ważna cecha, bo szczelnie zamknięta kawa nie wyleje się. Takie wieczko można także dokupić osobno, jeśli na przykład mieliśmy kubek jednorazowy do kawy w domu i sami zrobiliśmy sobie napój na wyjście. W lokalach serwujących kawę na wynos dostaniesz jednak zwykle jednorazowe kubki z przykrywką. Doskonałym dodatkiem do kubka są słomki jednorazowe, przez które łatwiej pić, na przykład w samochodzie. Do auta i kawiarni warto też mieć holder, który ułatwi przenoszenie kilku kaw jednocześnie.


Opakowania termiczne styropianowe na napoje i jedzenie na wynos

Kupując picie i jedzenie na wynos, często nie spożywamy tego od razu. Jeśli chcesz, żeby Twój obiad był ciepły, zanim dojedziesz na miejsce albo zostanie przywieziony z restauracji, musi być zapakowany w opakowania termiczne styropianowe, które trzymają ciepło i są szczelne. Dzięki pojemnikom jedzenie pozostanie na swoim miejscu podczas transportu.

Kubki termiczne jednorazowe na napoje i jedzenie na wynos

Prowadząc lokal gastronomiczny z jedzeniem i piciem na wynos, niezbędne jest zaopatrzenie się w odpowiednie opakowania. W takim przypadku świetnym rozwiązaniem są termiczne kubki jednorazowe ze styropianu z hurtowni ABC. Dzięki nim napój przez dłuższy czas utrzyma ciepłą temperaturę. Pozwoli to bez problemu dowieźć produkt z restauracji do domu. W naszej ofercie dostępne są kubki jednorazowe styropianowe, które wyróżnia trwałość i szczelność. Do wyboru masz wiele wariantów zróżnicowanych pod względem pojemności, a także koloru czy motywu.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, że 31.05.2024 firma będzie nieczynna.


Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas składania zamówień aby w czasie długiego weekendu niczego Państwu nie zabrakło.