• Opakowania jednorazowe

Uniwersalne, bezbarwne, białe, brązowe, z papieru, tektury lub bambusa - w naszej hurtowni znajdziesz opakowania jednorazowe, które pozwolą Ci na dostarczenie zamówionych potraw dla Twoich klientów wygodnie, a do tego bezpiecznie! Wykonane z niezwykłą dbałością i w konkurencyjnych cenach stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia, każdego punktu gastronomicznego, chcącego wyjść naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom zarówno stałych, jak i nowych odbiorców. Nasza hurtownia opakowań jednorazowych oferuje nie tylko kubeczki, boxy, holdery czy sztućce, ale także kraft lunch boxy, kartoniki wrap, oraz nowatorskie burger boxy, które coraz chętniej są wykorzystywane przez burgerownie, restauracje typu food truck, a nawet pączkarnie.

Opakowania gastronomiczne a wizytówka Twojego lokalu

Opakowania jednorazowe stanowią swoistą wizytówkę dla przedsiębiorstwa, szczególnie teraz, gdy zamawianie dań na wynos z dnia na dzień cieszy się nieustannie rosnącą popularnością. Świadomi tego, jak dużym wyzwaniem jest prowadzenie lokalu, pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie stałych, w ofercie uwzględniliśmy różnorodne opakowania na wynos, które pozwolą Ci na dostarczenie jeszcze gorących dań prosto pod drzwi klienta. Niezależnie od tego, czy prowadzisz restaurację, food trucka, pizzerię czy kawiarnię nasze opakowania dla gastronomii z pewnością sprostają nie tylko Twoim oczekiwaniom, ale także Twoich klientów. Co więcej, doskonale wiemy, jak istotne jest podążanie za trendami i dbałość o środowisko. Na naszej stronie internetowej znajdziesz więc nie tylko klasyczne plastikowe pojemniki jednorazowe, ale także wyposażenie z papieru, tektury oraz bambusa.

Opakowania na wynos w atrakcyjnych cenach

Opakowanie jednorazowe w dużej mierze zależy od rodzaju prowadzonego przez Ciebie punktu gastronomicznego. Kawiarniom proponujemy klasyczne, białe kubki z papieru, które w połączeniu z odpowiednio dobraną pokrywą utrzymają ciepło napoju nawet podczas chłodnych dni. Restauracjom oraz burgerowniom, które chcą wpisać się w najgorętszy aktualnie trend bycia eko, proponujemy papierowe opakowania gastronomiczne oraz ekologiczne sztućce. Nie można jednak zapomnieć, że pojemnik na wynos to także papierowa torba. Dlatego nasza hurtownia opakowań jednorazowych oferuje m.in. głębokie torby z uchem całkowicie wykonane z makulatury, które mogą zostać ponownie wykorzystane przez Twojego klienta.