• Kategorie
  • Szukaj
  • Drzwiczki rewizyjne

Nieestetyczne otwory rewizyjne, które znajdują się na ścianie lub w suficie, możesz w łatwy sposób zamaskować. Do tego potrzebne będą Ci praktyczne drzwiczki rewizyjne. Artykuły te w wielu wariantach do wyboru kupisz w naszym sklepie internetowym. Wykonane z solidnej blachy ocynkowanej, wyposażone w praktyczny zamek, a na dodatek odporne nawet na trudne warunki atmosferyczne, są maksymalnie praktyczne w użytkowaniu. Sprawdź wszystkie oferowane przez nas drzwiczki rewizyjne i wybierz spośród nich te, które będą najbardziej odpowiednie do Twojego mieszkania lub firmy.

Metalowe drzwiczki rewizyjne – co to takiego?

Drzwiczki rewizyjne – jak sama nazwa wskazuje – zakrywają otwory rewizyjne. Te umieszczone są w ścianie lub suficie. Niezamurowane otwory pozwalają dostać się do różnych urządzeń, takich jak wodomierze, syfony, ciepłomierze, zawory hydrauliczne oraz filtry – znajdujących się zarówno wewnątrz, jak też na zewnątrz budynku. Drzwiczki rewizyjne z jednej strony maskują wyglądające nieefektownie dziury, a z drugiej umożliwiają szybki oraz łatwy dostęp do wymienionych wyżej narzędzi. Tego rodzaju produkty – w wielu wymiarach do wyboru – kupisz w naszym sklepie internetowym.

Drzwiczki rewizyjne metalowe i ich rodzaje

W hurtowni internetowej Grupa ABC drzwiczki rewizyjne metalowe dostępne są w ponad dwudziestu różnych modelach. Pomiędzy sobą różnią się one rozmiarami. Możesz zdecydować się na przykład na małe drzwiczki 15 x 15 cm, średnie o wymiarach 25 x 40 cm lub duże mające 60 x 60 cm. Wszystkie mają nowoczesny wzór produkcyjny, są wycinane laserowo i zostały wytworzone przy użyciu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. To dlatego nie mają szwów i szlifowań, które negatywnie wpływają na wygląd tego typu akcesoriów. Nasze drzwiczki mają uniwersalny biały kolor, dlatego możesz zamontować je wszędzie – będą pasować do wnętrz urządzonych w różnych stylach oraz różnego rodzaju pomieszczeń. Mało tego – nadają się także do instalowania na zewnątrz budynków.

Dlaczego warto kupić metalowe drzwiczki rewizyjne w sklepie internetowym Grupa ABC?

  • Wiele wymiarów do wyboru.

Jak wyżej wspominaliśmy, oferowane w naszym sklepie internetowym drzwiczki rewizyjne metalowe dostępne są w wielu różnych rozmiarach. Dzięki temu bez problemu znajdziesz wariant, który będzie najbardziej odpowiedni do danego wnętrza czy konkretnej instalacji.

  • Długoletnia trwałość.

Ocynkowana blacha i precyzyjne wykonanie sprawiają, że nasze drzwiczki rewizyjne to produkty, które posłużą Ci i innym użytkownikom przez długie lata.

  • Wysoka odporność na uszkodzenia.

Kolejną zaletą proponowanych przez nas w tej kategorii artykułów jest to, że są one niewrażliwe na działanie wysokich i niskich temperatur, trudno je uszkodzić, a co za tym idzie mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domów oraz innych budynków.

  • Szerokie zastosowanie.

Domy i mieszkania, biura, urzędy, szkoły, restauracje, sklepy – drzwiczki rewizyjne metalowe mogą być montowane we wszystkich tych oraz wielu innych miejscach.

  • Nowoczesna konstrukcja.

Prosta, ale jednocześnie bardzo przemyślana, płaska konstrukcja drzwiczek sprawia, że nie są one problematyczne podczas transportu oraz magazynowania. Nie tylko łatwo je zapakujesz, ale też przewieziesz w wybrane miejsce.

  • Bezpieczne użytkowanie.

Nasze drzwiczki rewizyjne mają jeszcze jeden atut: są wyposażone w kluczyk, który stanowi zabezpieczenie przed otwieraniem ich przez niepożądane osoby.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, że 31.05.2024 firma będzie nieczynna.


Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas składania zamówień aby w czasie długiego weekendu niczego Państwu nie zabrakło.