• Kategorie
 • Szukaj
 • Miski jednorazowe

Lokale gastronomiczne o nowoczesnym podejściu do prowadzenia swojego biznesu, świadome szukanie złotego środka pomiędzy umożliwieniem swoim klientom korzystania z jednorazowych pojemników na wynos i odpowiedzialnym gospodarowaniem nimi, mają dzisiaj szansę znaleźć niezbędną równowagę.

Nasze miseczki ekologiczne produkowane są z w pełni bezpiecznych dla środowiska i w 100% biodegradowalnych surowców, dzięki czemu zużywanie ich nawet w większej ilości nie przyczynia się do zaśmiecania środowiska. Są wygodne i lekkie, a do tego wytrzymałe i różnorodne, gdyż dzisiejsza ekologia niejedno ma imię.

Zalety ekologicznych miseczek jednorazowego użytku

Wśród ekologicznych opakowań znajdują się nie tylko wygodne w użyciu torby papierowe, ale przede wszystkim niezbędne w małej i dużej gastronomii opakowania jednorazowe, w tym oczywiście miski papierowe oraz miseczki drewniane.

Klienci coraz częściej zauważają zaangażowanie restauracji, barów, foodtracków i budek z szybkim jedzeniem, kawiarni i wszelkich innych lokali w budowanie świadomych marek, zapewniających rozwiązania ekologiczne, a co za tym idzie - przemyślane. Trzymanie się zasady zero waste oraz ekologicznego podejścia do tematu jedzenia na wynos owocuje przede wszystkim zwiększeniem zaufania konsumentów do firmy, a także zwiększeniem popytu na produkty pochodzące właśnie od niej.

Same miseczki jednorazowe wykonywane są z różnych rodzajów surowców, jak celuloza z recyklingu, która w 100% nadaje się do ponownego przerobienia; drewno, trzcina cukrowa czy specjalne biopolimery.

Jakie miski jednorazowe znajdziesz w naszej ofercie?

Nasza oferta obejmuje wszystkie najpopularniejsze surowce, z jakich produkowane są opakowania jednorazowego użytku, jak np. opakowania styropianowe. Nie mogło wśród nich zabraknąć również modnych dzisiaj i chętnie wybieranych papierowych miseczek, drewnianych miseczek oraz bardzo oryginalnej wariacji na ich temat – drewnianych łódek. Dzięki różnorodnym wielkościom i pojemnościom można je z powodzeniem stosować do serwowania i podawania na wynos różnego rodzaju dań, w tym typowo obiadowych.

Wśród propozycji znajdują się eleganckie, kraftowe miski jednorazowe z deklem, zabezpieczające znajdujące się w środku zupy przed wylaniem się. Wykonane są one z niebarwionej celulozy, a wśród dostępnych pojemności można znaleźć wersje: 350, 470 oraz 770 ml. W katalogu znajduje się też sporo pozycji przeznaczonych do serwowania sałatek – w tym wypadku można wybierać wśród ekologicznych artykułów produkowanych z pulpy trzciny cukrowej - bagassy, o pojemności: 650, 750 oraz 1 000 ml. W ich przypadku szczególną uwagę przyciąga wygląd – lekko zgeometryzowana forma i rozszerzająca się ku górze konstrukcja dodatkowo zaostrzają apetyt na to, co znajduje się w środku. Dostępne są też papierowe, alternatywne modele o pojemności: 500, 750 oraz 1100 ml. Do tego należy również dodać pomysłowe i w 100% biodegradowalne, kwadratowe miski z pulpy, które mieszczą 500 lub 750 ml. Amatorzy serwowania zimnych słodkości znajdą w ofercie papierowe miseczki z ekologicznej, niebarwionej celulozy oraz ich kraftowe, designerskie odpowiedniki: 130 i 160 ml na mniejszy i większy apetyt. Prawdziwą furorę robią jednak nasze specjalne miseczki drewniane w różnych kształtach – okrągłe, kwadratowe, z fikuśnymi zdobieniami, nadające się nie tylko do podawania dań na wynos, ale i do serwowania ich na miejscu. Klientom ceniącym sobie oryginalność i naturalność z pewnością przypadną do gustu.

Dlaczego warto wybierać ekologiczne miseczki jednorazowe?

 

Życie w ciągłym biegu sprawia, że na jedzenie zostaje niewiele czasu – ulubione danie czy kawa zabrane na wynos są dzisiaj codziennością, od której nie sposób uciec. Zastąpienie tradycyjnych opakowań jednorazowych ich lepszymi, ekologicznymi wersjami zjednuje sobie kolejne grupy konsumentów, zwłaszcza młodych i świadomych konieczności wprowadzania zmian w codziennych zwyczajach. Spora część materiałów, takich jak pulpa z trzciny cukrowej czy drewno, odporne są nie tylko na niskie, ale i na wysokie temperatury, a także na tłuszcz i dużą wilgoć. Z tego powodu mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjne nakrycia stołowe, sprawiając, że restauracja znajdzie się znacznie wyżej w rankingu eko knajpek, przyciągając tym uwagę kolejnych, potencjalnych klientów. Ten rodzaj nowoczesnej zastawy stołowej – skrojony na miarę naszych czasów – w postaci misek ekologicznych, sztućców jednorazowych czy innych, bezpiecznych dla środowiska opakowań jednorazowych coraz chętniej wykorzystywany jest nawet w lokalach uważanych za marki premium.

Miski plastikowe jednorazowe i papierowe – zastosowanie

W tym dziale naszego sklepu internetowego kupisz zróżnicowane produkty, które pomiędzy sobą różnią się między innymi materiałem, z jakiego zostały wykonane, pojemnością czy kształtem. Dzięki temu, że oferta hurtowni online Grupa ABC jest bardzo rozbudowana, bez problemu znajdziesz wśród niej artykuły, które znajdują zastosowanie zarówno w domu, jak również w firmie czy podczas wyjazdów.Miski plastikowe jednorazowe i papierowe to opakowania, które sprawdzą się:

 • w restauracjach, pubach, kawiarniach,
 • foodtruckach,
 • stołówkach szkolnych i firmowych,
 • jadłodajniach,
 • hotelach i pensjonatach,
 • lokalach, które oferują dowóz posiłków na wynos,
 • na festynach i koncertach,
 • grillach,
 • imprezach plenerowych typu garden party,
 • kempingach.

Dlaczego warto kupić miski jednorazowe w naszym sklepie internetowym?

 • Zamówienie przez internet lub telefoniczne.

Miski jednorazowe, które zamieściliśmy w tym dziale naszego asortymentu, możesz zamówić przez internet albo telefonicznie. Zadzwoń do nas pod numer 12 430 60 44 bądź wypełnij formularz kontaktowy na karcie produktu, a skontaktujemy się z Tobą.

 • Różne metody płatności do wyboru.

Kupiłeś miski jednorazowe w naszej hurtowni online? Za zamówienie zapłać tak, jak jest Ci wygodniej. Karta kredytowa, szybki przelew elektroniczny, blik – to tylko kilka z możliwości.

Praktyczność i estetyka - miski jednorazowe

W dzisiejszych czasach praktyczność i estetyka idą ze sobą w parze. Dla firm z sektora gastronomicznego istotne jest nie tylko, co serwują swoim klientom, ale także, jak to robią. Miski jednorazowe, które oferujemy w naszym sklepie, są nie tylko funkcjonalne, ale także estetycznie prezentują się na tle konkurencji. Wykonane z surowców ekologicznych, są lekkie, wytrzymałe, a ich różnorodność form i kształtów pozwala na dopasowanie do specyfiki każdej restauracji, kawiarni, food trucka czy cateringu. Miseczki jednorazowe są eleganckie i nowoczesne, a ich wygląd z pewnością przyciągnie wzrok potencjalnych klientów. Wszystko to sprawia, że nasze produkty są nie tylko praktyczne, ale również dobrze wyglądają.

Miseczki jednorazowe a kultura zero waste - jak wspieramy ekologiczne podejście?

 

Żyjemy w czasach, gdy dbałość o środowisko staje się nie tylko kwestią etyczną, ale również biznesową. Klienci coraz częściej wybierają te firmy, które mają na uwadze nie tylko zysk, ale także dobro planety. Kultura zero waste, czyli dążenie do zmniejszenia ilości produkowanych odpadów, jest coraz popularniejsza. Miseczki jednorazowe, które oferujemy w naszym sklepie, doskonale wpisują się w tę filozofię. Są wykonane z materiałów biodegradowalnych, co oznacza, że nie stanowią obciążenia dla środowiska, jak to ma miejsce w przypadku opakowań plastikowych. Wybierając nasze miseczki jednorazowe, każda firma może stać się częścią tej zmiany i przyczynić się do tworzenia lepszego jutra dla nas wszystkich.

 • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, że 31.05.2024 firma będzie nieczynna.


Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas składania zamówień aby w czasie długiego weekendu niczego Państwu nie zabrakło.