• Kategorie
  • Szukaj
  • Dozowniki, pojemniki, suszarki...

 

By odpowiednio zaopatrzyć firmy i instytucje należy wybrać zaufanych dostawców. Jeżeli chcesz zaopatrzyć siebie lub swoją firmę w sprawdzone i solidne wyposażenie to powinieneś skorzystać z naszej oferty. W asortymencie posiadamy dozowniki do łazienki - czy to na płyn do dezynfekcji, czy na mydło, pojemniki do przechowywania papieru, czy ręczników, a także trwałe suszarki do rąk. Co więcej, gwarantujemy wyjątkowo korzystną cenę, dzięki czemu dbamy o Twój budżet. Zapraszamy do zapoznania się z wyborem produktów w sklepie internetowym ABC.

Dozownik do łazienki, dozownik pod prysznic - wydajne rozwiązanie

Dozowniki do mydła to rewelacyjne rozwiązanie nie tylko w lokalach gastronomicznych, czy firmach, ale także w domu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dozowników pod prysznic, do służbowej toalety, czy gdziekolwiek indziej - warto jest postawić na najwyższa trwałość, co zapewni długotrwałe użytkowanie. Oferujemy dozowniki do łazienki w różnych pojemnościach oraz wykonane z różnych materiałów m.in. ze stali nierdzewnej oraz z tworzywa sztucznego, by pozwolić na jeszcze wygodniejsze dopasowanie naszych produktów do swoich potrzeb. Stawiamy na funkcjonalność, z myślą o najmłodszych oraz m.in. osobach starszych i dlatego w sprzedaży posiadamy dozowniki z bardzo łatwym mechanizmem. Znaleźć tu można także uniwersalny dozownik, który sprawdzi się zarówno do mydła, czy szamponu, jak i płynu do dezynfekcji, co w obecnych czasach wydaje się wyjątkowo niezbędnym elementem niemal każdego pomieszczenia.

Pojemniki do przechowywania papieru - ręczniki papierowe, papier toaletowy

Ręczniki papierowe to wciąż jeden z najpowszechniejszych rozwiązań do osuszania rąk, który można spotkać niemal wszędzie. Nic dziwnego, gdyż jest to bardzo dobre i higieniczne rozwiązanie. Zapobiega ono roznoszeniu się drobnoustrojów, generuje oszczędności na materiałach higienicznych oraz wspiera zachowaniu maksymalnej higieny. W naszym asortymencie znajdują się doskonale wykonane pojemniki do przechowywania papieru o różnych pojemnościach np. pojemniki mini i z różnymi systemami m.in. zakupić można automatyczne pojemniki. Oferujemy również pojemniki do przechowywania papieru do ręczników w roli lub składanych. W sprzedaży posiadamy także użyteczne pojemniki na papier toaletowy w różnych kolorach, by móc kolorystycznie dobrać element do wystroju łazienki.

Suszarki do rąk łazienkowe - higiena to podstawa

Skoro mowa o pojemnikach do przechowywania ręczników papierowych to nie można wspomnieć o drugim sprzęcie wspierającym higienę, który dostępny jest w naszej ofercie czyli suszarce do rąk łazienkowej. Jest to opcja, która dzięki swojej energooszczędności doskonale wspiera budżet i nie naraża właściciela na duże wydatki. Niewielkie koszta eksploatacji sprawiają, że coraz częściej wymienia się tradycyjne pojemniki do przechowywania papieru właśnie na suszarki. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się modele automatyczne, w których suszenie rozpoczyna się jedynie poprzez zbliżenie ręki. Oczywiście obecnie ze względu na roznoszenie szkodliwych drobnoustrojów suszarki do rąk są zastępowane papierem, jednak jest to przejściowa sytuacja, która w końcu przeminie. Wówczas suszarki, w tym także automatyczne suszarki znów na stałe pojawią się w wielu punktach. W naszej ofercie znajdują się trwałe i wyróżniające się dużą odpornością na zniszczenia suszarki do rąk łazienkowe. Ich zaletą jest również estetyczny wygląd oraz łatwość obsługi.

ABC - Twój sprawdzony sklep z zaopatrzeniem

 

Stawiamy na jakość oraz zadowolenie każdego klienta. Gwarantujemy szybkie realizacje zamówień, korzystne ceny, najwyższą jakość wykonania oraz służymy fachowym doradztwem. Od ponad 30 lat w branży dbamy o zaspokojenie indywidualnych potrzeb, dlatego też obecnie w naszym asortymencie znajduje się ponad 80 000 artykułów. Są to m.in. artykuły gospodarcze, środki czystości, opakowania jednorazowe, wyposażenie gastronomii, chemia gospodarcza, profesjonalna i wiele więcej. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty dozowników, suszarek do rąk łazienkowych i pojemników oraz pozostałego wyboru produktów, dzięki któremu zadbasz o właściwe zaopatrzenie Twojej firmy lub instytucji.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, że 31.05.2024 firma będzie nieczynna.


Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas składania zamówień aby w czasie długiego weekendu niczego Państwu nie zabrakło.