• Kategorie
  • Szukaj
  • Płyny do dezynfekcji

 

Codzienna i dokładna dezynfekcja to obowiązkowy element pracy w takich branżach jak gastronomia, beauty, czy ochrona zdrowia. Tylko w ten sposób można zabezpieczyć dane miejsca przed rozprzestrzenieniem się drobnoustrojów, bakterii oraz zapewnić najwyższy poziom higieny. Skuteczne płyny do dezynfekcji o szerokim wyborze zapachów oraz dostępnych wielkościach znaleźć można w sklepie ABC. Dzięki proponowanym preparatom profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń, skóry, czy narzędzi będzie o wiele prostsza, szybsza i bardziej efektywna. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem płynów do dezynfekcji.

Płyny do dezynfekcji powierzchni - szeroka oferta od ABC

Środki do dezynfekcji mogą być przeznaczone do narzędzi, powierzchni lub skóry np. dłoni. W bogatej ofercie ABC znajdują się skuteczne preparaty od renomowanych producentów dedykowane do każdego z tych zastosowań. W przypadku płynów do dezynfekcji powierzchni szczególnie dużą popularnością cieszą się preparaty w większych opakowaniach. Proponowane środki do dezynfekcji są niezwykle wydajne, a dodatkowo zakup ich w wielkich pojemnościach pozwoli zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale też i czas. Nasze preparaty do dezynfekcji powierzchni mogą być wykorzystywane m.in. w zakładach kosmetycznych, w instytucjach użyteczności publicznej czy solariach. Oferowane preparaty są dedykowane także dla przemysłu mięsnego, spożywczego, czy mleczarskiego. Niektóre z naszych produktów mogą być stosowane również szpitalach, czy obiektach opieki długoterminowej. Posiadamy w sprzedaży także środki do dezynfekcji powierzchni, pomieszczeń i urządzeń, które mają kontakt z żywnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientom proponujemy produkty zarówno bezpośrednio gotowe do użycia, jak i te, które należy odpowiednio przygotować np. rozcieńczyć z wodą. Wszelkie instrukcje m.in. o możliwym zastosowaniu oraz sposobie aplikacji dostępne są na opakowaniach. Zawsze powinno się stosować do tych wytycznych i zaleceń producentów.

Skuteczne płyny do dezynfekcji rąk od ABC

 

W ofercie ABC znajdują się skuteczne i wysokowydajne płyny do dezynfekcji rąk. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na mydła od renomowanego producenta TORK. W sprzedaży posiadamy wygodne mydła w piance oraz w płynie z jednorazową pompką, dzięki czemu zmniejszone zostaje ryzyko krzyżowego przenoszenia bakterii. Oprócz mydeł proponujemy także wygodne mydło do włosów i ciała w mniejszym opakowaniu. Produkt ten doskonale sprawdza się np. w hotelach. Nasze płyny do dezynfekcji rąk rewelacyjnie sprawdzają się w dozownikach. Gwarantujemy, że nasze środki do dezynfekcji charakteryzują się solidnym składem z poświadczonym działaniem oraz niezwykle wygodnym użyciem. Zachęcamy także do skorzystania z pozostałej naszej oferty produktowej. Oprócz płynów do dezynfekcji proponujemy również chemię profesjonalną i chemię gospodarczą, dozowniki, pojemniki i suszarki oraz wyposażenie gastronomii. Zapewniamy szybką realizację zamówień, korzystne ceny oraz chętnie służymy fachową radą w zakresie wyboru najlepiej dostosowanych do konkretnych potrzeb produktów. Zapraszamy do współpracy.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, że 31.05.2024 firma będzie nieczynna.


Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas składania zamówień aby w czasie długiego weekendu niczego Państwu nie zabrakło.