• Clinex DEZOMed Sprey 5L

Symbol: 77-033
36.29
36.29
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Paczkomaty InPost (Pobranie) 17.5
Kurier InPost 18
Kurier (Pobranie) 21
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 12 430 60 44

Zostaw telefon

CLINEX DEZO MED

Bezlkoholowy

Preparat do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni i narzędzi

Gotowy do użycia lub w formie koncentratu bezalkoholowy preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni oraz narzędzi. Może być stosowany do dezynfekcji bezpośredniej oraz poprzez zanurzenie. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze, drożdżobójcze oraz wirusobójcze (w tym wirusy otoczkowe, oraz bezotoczkowe) w obszarze medycznym oraz ogólnym, salonach fryzjerskich, salonach kosmetycznych, gabinetach masażu oraz innych miejscach, w których potrzebna jest dezynfekcja.

Dane techniczne

 • Dostępne pojemności: 1L, 5L
 • Do wyboru: Produkt gotowy do użycia lub koncentrat
 • Posiada Pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym

Doskonale nadaje się do dezynfekcji pomieszczeń szczególnie narażonych na wzmożony ruch w placówkach służby zdrowia.

Właściwości produktu:

Bezalkoholowa dezynfekcja – Nie zawiera aldehydów i fenoli. Preparat dezynfekująco-myjący o szerokim spektrum działania. Bezalkoholowa formuła sprawia, że Clinex DEZO MED. Jest bezpieczny dla czyszczonych dla powierzchni oraz bezpieczny dla użytkowników, przy równoczesnej skuteczności działania.

Ekonomiczna forma koncentratu – produkt występuje w dwóch wariantach, jako szybki, gotowy produkt do użycia lub w formie koncentratu do rozcieńczenia.

Dezynfekcja poprzez zanurzenie – preparat przeznaczony jest do dezynfekcji akcesoriów fryzjerskich, kosmetycznych oraz narzędzi do manicure nie naruszających ciągłości tkanek. Może być stosowany poprzez zanurzenie w wannie do dezynfekcji lub w myjce ultradźwiękowej.

Szerokie spektrum działania – Wykazuje działanie bakteriobójcze, drożdżobójcze i wirusobójcze (wobec wirusów polio i adeno) w obszarze ogólnym oraz działanie wirusobójcze (wobec wirusów polio i adeno) bakteriobójcze, bójcze wobec grzybów drożdżopodobnych w obszarze medycznym. Skutecznie usuwa krew oraz białka występujące głównie w obszarze medycznym.

Niskopienna formuła – dzięki temu preparat nadaje się do mycia ręcznego, jak i maszynowego. Doskonale nadaje się do dezynfekcji pomieszczeń szczególnie narażonych na wzmożony ruch w placówkach służby zdrowia.  Przy regularnym stosowaniu znacznie zmniejsza ryzyko zakażenia.

Uniwersalny – produkt przeznaczony do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni, mających oraz niemających kontaktu z żywnością.

 • do dezynfekcji i mycia powierzchni, sprzętu i urządzeń
 • do dezynfekcji i mycia narzędzi (w obszarze medycznym, z wyłączeniem obszaru klinicznego, w salonach kosmetycznych, salonach fryzjerskich, strefach wellness & SPA, salonach masażu itp.)

Bezpieczeństwo i gwarancja skuteczności – Produkt posiada certyfikat Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym nr 8741/22potwierdzający działanie bakteriobójcze, drożdżobójcze, prątkobójcze oraz wirusobójcze (w tym wobec koronawirusów) w obszarze ogólnym oraz medycznym.

Obszary zastosowania:

Clinex Dezo Clinic polecany jest do dezynfekcji powierzchni i narzędzi w branży Health&Beauty, m.in.:

 • W obszarze medycznym,
 • salonach fryzjerskich,
 • salonach kosmetycznych,
 • gabinetach masażu
 • solariach strefach SPA & wellness

Sposób użycia:

 1. Za pomocą ściereczki, trygera lub poprzez namaczanie równomiernie rozprowadzić produkt na dezynfekowaną powierzchnię.
 2. Powierzchnie powinny być wilgotne przez cały czas kontaktu.
 3. Po osiągnięciu wymaganego czasu ekspozycji, powierzchnie spłukać wodą o jakości wody pitnej lub przetrzeć wilgotną ściereczką.

Produkt do użytku profesjonalnego. Clinex Dezo MED rekomendowany jest do mycia i dezynfekcji poprzez zanurzenie akcesoriów i sprzętu dla fryzjerów takich jak m.in.: grzebienie, szczotki, klipsy, maszynki do golenia, brzytwy, nożyczki fryzjerskie. Doskonale sprawdzi się również w salonach kosmetycznych do bezpiecznej, bezalkoholowej dezynfekcji powierzchni.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie