• Kategorie
  • Szukaj
  • Opakowania plastikowe jednorazowe

Spotkania w gronie znajomych są wspaniałe. Niestety dużo osób, to dużo talerzy i sztućców do umycia, kiedy goście już pójdą. Dla gospodarza taka impreza jest więc mniejszą przyjemnością, ale wcale nie musi tak być! Z pomocą przychodzą plastikowe sztućcekubeczki, które doskonale sprawdzą się podczas spotkania i ułatwią sprzątanie po jego zakończeniu. Wypróbuj nasze opakowania plastikowe i ułatw sobie życie.

Kubek na piwo 0,3l bezbarwny 50 szt.
Produkt niedostępny

Opakowania plastikowe jednorazowe przydatne po imprezie

Oprócz sztućców i kubeczków w naszej ofercie znajdziesz też pudełka plastikowe jednorazowe, w które możesz spakować gościom jedzenie na drogę powrotną, a także pozostałe przekąski ze spotkania do własnej lodówki. Opakowania plastikowe ułatwiają chowanie jedzenia różnego rodzaju. Zmieścisz je bez problemu w lodówce, bo pojemniki można ustawić jeden na drugim. W ten sposób nie tylko szybciej posprzątasz plastikowe kubeczki i sztućce, ale też to, czego goście nie zjedli. Możesz także podzielić się z nimi jedzeniem, którego zostało w nadmiarze lub tym, które szczególnie przypadło im do gustu. W opakowania plastikowe na jedzenie możesz też zapakować ciasta, co szczególnie sprawdza się na przyjęciach urodzinowych lub weselnych.

Opakowania jednorazowe plastikowe pomogą zrobić porządek w lodówce

Opakowania plastikowe na jedzenie świetnie sprawdzają się, kiedy musisz schować różnego rodzaju produkty. Ich włożenie bezpośrednio do lodówki sprawi, że zapachy zaczną się mieszać i jedzenie straci smak. Stosując plastikowe opakowania na ciasto, mięso i inne potrawy, będziesz mieć pewność, że wszystko będzie świeże i cały czas tak samo smaczne. W opakowania plastikowe włożysz też surówkę, dzięki czemu oszczędzisz miejsce, bo pojemnik jest mniejszy niż miska i można go postawić na innym naczyniu. W lodówce uporządkowanej przy użyciu plastikowych pojemników łatwiej znajdziesz odpowiednie produkty i zachowasz jakość jedzenia. My to wiemy, dlatego warto postawić na wyroby dostępne w naszej hurtowni opakowań plastikowych. Zapraszamy!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, że 31.05.2024 firma będzie nieczynna.


Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas składania zamówień aby w czasie długiego weekendu niczego Państwu nie zabrakło.