• Sztućce jednorazowe

Sztućce jednorazowe najczęściej podawane są na plenerowych spotkaniach prywatnych oraz z jedzeniem na wynos. Dzięki temu nie musimy się zastanawiać, co z nimi potem zrobić, ani męczyć się ze sprzątaniem. Po prostu wrzucamy wszystko do kosza na śmieci i po problemie. Kłopot jest tylko z wybraniem odpowiednich sztućców. Kupować cały komplet, czy pojedyncze? Plastikowe czy drewniane? A może jakieś specjalne do danej potrawy? Na szczęście u nas masz duży wybór, więc znajdziesz najlepsze jednorazowe sztućce.

Ekologiczne sztućce jednorazowe

Sztućce jednorazowe są wyrzucane niemal od razu po użyciu - po co Ci przecież mieszadełko do kawy, które dostajesz zawsze, gdy zamawiasz napój na wynos? Brudne sztućce jednorazowe też nie są już potrzebne. Jakie więc wybrać, aby zanadto nie zanieczyścić środowiska? Lepsze są plastikowe czy drewniane sztućce jednorazowe? U nas możesz kupić takie, jakie Ci odpowiadają, bo większość naszych wyrobów to sztućce jednorazowe biodegradowalne, a więc bezpieczniejsze dla otaczającej nas przyrody.

Sztućce jednorazowe pakowane w kompletach

Nieważne, czy kupujesz sztućce jednorazowe do domu, czy restauracji, zazwyczaj potrzebujesz więcej niż jednej sztuki. Z tego też względu nasze propozycje są pakowane w większych ilościach. Jest tak zarówno, gdy kupujesz drewniane sztućce jednorazowe, jak i jednorazowe sztućce plastikowe. Poza specjalnymi sztućcami do konkretnych potraw sztućce jednorazowe pakowane można kupić w kompletach. Nie musisz więc wybierać osobno widelców i noży, które najczęściej są używane razem, co jest sporym ułatwieniem.

Sztućce jednorazowe plastikowe czy drewniane?

Ze względów ekologicznych nie ma to znaczenia, bo wszystkie nasze sztućce jednorazowebiodegradowalne. Wybór należy więc do Ciebie. Jeśli chcesz, aby jednorazowe sztućce spełniały także funkcję estetyczną, kup jeden z zestawów dekoracyjnych. A jeśli szukasz sztućców do restauracji, pamiętaj, aby dobrać je do reszty wystroju. Zazwyczaj ładniej wyglądają drewniane sztućce jednorazowe, ale barwne, plastikowe również są ciekawym rozwiązaniem. Pamiętaj, wszystko zależy od Twojego gustu i pomysłu na dekorację.