• Kategorie
  • Szukaj
  • Słomki ekologiczne

O jakości lokalu gastronomicznego – restauracji, kawiarni czy baru – najczęściej decydują detale. W chwili, kiedy klienci wymagają znajdowania przez właścicieli tych lokali rozwiązań ekologicznych, a jednocześnie praktycznych i nieodbiegających od normy i tego, co lubią, najlepiej postawić na nowoczesne akcesoria i wyposażenie – jak eko słomki.

 

W połączeniu z kubkami do napojów również wykonanymi z bezpiecznych dla środowiska materiałów oraz z talerzykami papierowymi stanowią doskonały komplet, którego nie może zabraknąć w żadnym miejscu, gdzie jest dzisiaj serwowane jedzenie.

Gdzie i dlaczego przydadzą się słomki ekologiczne?

Ze słomek korzysta się praktycznie wszędzie, chociaż faktycznie najczęściej można znaleźć je w restauracjach, barach, kawiarniach i wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych. Zdobią szklanki z eleganckimi, zdrowymi koktajlami na bazie świeżych i naturalnych składników, są dodatkiem do mrożonego frappé, zimnej, orzeźwiającej lemoniady czy piwa z sokiem w pubach. To także nieodłączny element napojów dla najmłodszych czy nieodzowny element każdego pikniku i festiwalu. Słomki dekorują i ubogacają kompozycję, pomagają wypić zbyt zimny napój – są lubiane i ich obecności wymaga się i dzisiaj. Równie chętnie słomki ekologiczne wykorzystuje się na domowych przyjęciach, ogrodowych eventach czy urodzinach maluchów. Każdy chyba przyzna, że słomka jest tym elementem, który kojarzy się ze spotkaniami z przyjaciółmi i z szalonymi imprezami.

Potrzeba ochrony środowiska naturalnego pchnęła człowieka do szukania alternatywy dla najbardziej lubianych gadżetów restauracyjnych – i w ten sposób obok sztućców jednorazowych, toreb papierowych czy serwetek celulozowych pojawiły się bezpieczne w użytku eko słomki.

Ich fenomen polega na kilku aspektach. Przede wszystkim są łatwo dostępne, niedrogie i tanie w eksploatacji. Są też bezpieczne dla środowiska, dlatego są pozytywniej postrzegane i przez samych klientów. Wszystkie są też jednorazowe, a więc higieniczne, nie wywołują alergii, są bezzapachowe, nie wpływają na smak i jakość napojów, świetnie się prezentują i w niczym nie odbiegają od tradycyjnych wersji. Jeśli porównać te ostatnie z papierowymi słomkami, bardzo trudno jest znaleźć znaczące różnice między nimi.

Słomki ekologiczne w naszej ofercie

Wiemy, jak ważny dla firmy jest jej wizerunek, dlatego zapewniamy maksymalnie urozmaiconą ofertę, w której można znaleźć całą masę eko słomek. Wśród najpopularniejszych modeli można wymienić klasyczne, pakowane indywidualnie papierowe słomki w czarne paski lub jednokolorowe o wymiarze: 200x8 mm. Lubiący klasykę mogą wybrać standardowe, czarne słomki z papieru do shake'ów: 200x8 mm. Ci stawiający na awangardę mogą sięgnąć po wersje mocno rzucające się w oczy, w kolorze czerwono-białym, żółto-białym, zielono-białym, niebiesko-białym lub niezwykle oryginalne, kraftowe słomki ekologiczne w naturalnej, brązowej barwie: 200x8 lub 205x6 mm. Do wyboru są też papierowe, również kraftowe słomki o nieco mniejszej średnicy otworu: 200x5,8 mm.

 

Wszystkie nasze propozycje to produkty tworzone z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł, w pełni poddawane recyklingowi i przetwarzane. Gwarantujemy ich jakość, analogiczną do tej wykazywanej przez słomki z tworzyw sztucznych. Nasze eko słomki są produktami, jakich potrzebuje każdy nowoczesny lokal, idący z duchem czasu i jednocześnie wiedzący, w jaki sposób należy odpowiadać na potrzeby swoich klientów.