• Kategorie
  • Szukaj
  • Opakowania styropianowe jednorazowe

Pakując jedzenie na wynos, myślimy przede wszystkim o dwóch rzeczach: żeby opakowanie trzymało ciepło i było szczelne. Dlatego tak popularne są pojemniki styropianowe na żywność. Są stabilne i wytrzymałe, więc doskonale nadają się do jedzenia na wynos, zarówno do zup, jak i drugich dań obiadowych. Szczelne zamknięcie sprawia, że jedzenie pozostaje w środku opakowania jednorazowego, nawet gdy transportujesz je samochodem.

Opakowania styropianowe jednorazowe - dlaczego warto je wybrać?

Jednym z popularnych produktów wykorzystywanych w lokalach gastronomicznych są styropianowe opakowania na jedzenie. Tego typu produkty mają wiele zróżnicowanych zalet. Przede wszystkim wyróżniają się znakomitymi właściwościami izolacyjnymi, co sprawia, że świetnie nadadzą się do przenoszenia jedzenia czy też podawania ciepłych napojów. Ze względu na wyjątkowe właściwości absorbowania minimalizują wstrząsy podczas transportowania. Jednocześnie są lekkie i poręczne, co gwarantuje wygodne użytkowanie.

Opakowania jednorazowe styropianowe nie chłoną tak dobrze wilgoci, dzięki czemu umożliwiają użytkowanie dłuższy czas niż inne rodzaje pudełek. Jednocześnie wykazują dużą odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne i zmienne warunki pogodowe. Ze względu na recyklingowany materiał, są przyjazne dla środowiska. Do ich wytworzenia wykorzystywany jest specjalne tworzywo EPS. To w pełni bezpieczna i obojętna dla organizmu propozycja, która znakomicie utrzymuje świeżość przechowywanej żywności, wydłużając okres jej trwałości.

Kiedy warto sięgnąć po jednorazowe opakowania styropianowe?

Każda restauracja oferująca jedzenie na wynos powinna zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do pakowania na wynos przeznaczone do codziennego użytku w gastronomii. Jedną z najpopularniejszych propozycji, która znakomicie podtrzymuje temperaturę żywności z pewnością są pojemniki styropianowe obiadowe. Do wyboru mamy liczne warianty zróżnicowane pod względem rozmiaru, kształtu czy grubości. Można je wykorzystać zarówno do podawania fast-foodów, jak dań na lunch. Dodatkowym atutem z pewnością jest łatwy i komfortowy transport.

Pojemniki jednorazowe na żywność styropianowe szczególnie nadadzą się do restauracji i punktów gastronomicznych, barów, sklepów czy też firm cateringowych. Gwarantuje łatwe, tanie i w pełni komfortowe przechowywanie jedzenia. Zamknięte w nich potrawy przez długi czas utrzymują swoją temperaturę i świeżość. To skuteczny sposób, aby utrzymać mrożone lub gorące dania, takie jak zupy czy napoje. Niektóre z propozycji będą także odpowiednie do magazynowania produktów. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich artykułów, aby dopasować idealną propozycję do indywidualnych potrzeb.

Wybierz spośród licznych rodzajów opakowań jednorazowych styropianowych!

Styropianowe opakowania na jedzenie i napoje występują obecnie w wielu zróżnicowanych wariantach, co sprawia, że każdy dobierze ciekawą propozycję dla siebie. Do najpopularniejszych z pewnością zaliczają się propozycje z kilkoma komorami. Umożliwiają one podawanie i transport posiłków bez mieszania ich zawartości. Pojemniki styropianowe obiadowe zapewniają znakomity smak potraw, dłuższą świeżość, a przy tym estetyczny wygląd. W zależności od zapotrzebowania można wybrać spośród licznych wariantów zróżnicowanych pod względem rozmiaru czy ilości sztuk.

Dla każdego, kto chciałby zaopatrzyć się w solidne artykuły gastronomiczne od sprawdzonych producentów, świetnym pomysłem jest skorzystanie z oferty hurtowni Grupa ABC. Mamy do zaoferowania opakowanie jednorazowe styropianowe przystosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Wśród licznych propozycji znajdziesz między innymi talerzyki, lunchboxy, sztućce czy też głębokie pudełka na zupy i napoje. Duży wybór sprawia, że z łatwością dobierzesz coś dla siebie. Odkryj wszystkie artykuły dostępne w naszym asortymencie!

Termosy styropianowe na zupę i napoje

O ile transport suchych produktów spożywczych nie stanowi dużego problemu, to zupy i napoje na wynos muszą być zapakowane tak, żeby się nie rozlały. Pojemnik nie może nasiąkać wodą i musi być szczelny. Takie są termosy styropianowe. Wlane w nie płyny są dobrze zamknięte i niezbyt szybko tracą ciepło. Opakowania styropianowe na płyny mają różną wielkość, więc ilość napoju lub zupy jest idealnie dopasowana. Tak zapakowany posiłek lepiej też wygląda, gdy wydajesz komuś dwudaniowy obiad na wynos. Możesz wszystko spakować w pojemniki styropianowe obiadowe i bez obaw transportować w dowolne miejsce.

Wielokomorowe pudełka styropianowe na jedzenie

W opakowania styropianowe wkłada się najczęściej obiad, czyli posiłek złożony z różnych produktów. Żeby poszczególne części się ze sobą nie mieszały, wykorzystuje się kilkukomorowe pojemniki styropianowe na jedzenie. Pozwolą one, aby obiad wyglądał smacznie po przewiezieniu. Nadadzą się także do przygotowania kilku przekąsek na cały dzień. Mogą więc być wykorzystywane w restauracjach i do prywatnego użytku.

Opakowania jednorazowe styropianowe najlepszy wybór na wynos

Kupując jedzenie na wynos, nie myślimy o tym, żeby wracać do restauracji z talerzami. Dlatego żywność pakuje się tam w opakowania jednorazowe styropianowe. To dobra opcja dla obu stron, pozwalająca Klientowi wyrzucić pudełko po zakończeniu jedzenia. Jednocześnie pojemniki styropianowe na wynos są trwałe i świetnie zatrzymują ciepło. Są więc praktyczne pod każdym względem. Można też do nich dołączyć komplet sztućców, doskonałych do jedzenia obiadu na wynos.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą naszej hurtownii. Znajdą w niej Państwo między innymi: opakowania plastikowe, pojemniki obiadowe, sztućce ekologiczneserwetki, opakowania do burgerów miseczki do sałatek, opakowania do sushitacki jednorazowe, talerze jednorazowe.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, że 31.05.2024 firma będzie nieczynna.


Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas składania zamówień aby w czasie długiego weekendu niczego Państwu nie zabrakło.