• Kategorie
  • Szukaj
  • Kubki papierowe i pokrywki

Zdecydowanie najczęściej wykorzystywanym materiałem w produkcji naczyń jest szkło. Jak się jednak okazuje, nie tylko z niego mogą powstawać artykuły idealne do podawania w nich napojów. Kubeczki papierowe także bardzo dobrze się do tego nadają. Jeśli jesteś tego samego zdania i poszukujesz sklepu internetowego, w którym mógłbyś bez problemu nabyć je w odpowiadającej Ci ilości, gwarantujemy, że nasz asortyment będzie w Twoim przypadku najlepszym wyborem. Dokładnie tak, jak w przypadku innych klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszej oferty. Proponujemy Ci kubki papierowe oraz uzupełniające je pokrywki w kilku wariantach do wyboru, bezpieczne w użytkowaniu, a także estetycznie wykonane.

Kubeczki papierowe do herbaty i innych napojów

Kubeczki papierowe do herbaty, piwa i wielu innych napojów to jedne z najchętniej kupowanych produktów w naszym sklepie internetowym. Skąd wynika ich popularność? Powodów jest co najmniej kilka. Są to wyroby zdecydowanie bezpieczniejsze w użyciu niż te ze szkła bądź porcelany. Ich przypadkowe upuszczenie na podłogę skutkuje ewentualnie tylko rozlaniem napoju, a w wyniku kontaktu z twardą nawierzchnią naczynia nie rozpadną się na kawałki. Papierowe kubeczki jednorazowe bardzo dobrze sprawdzą się m.in. podczas różnego rodzaju imprez z udziałem dzieci, które – jak wiadomo – wyjątkowo często upuszczają różnego typu przedmioty. Warto pamiętać również o tym, że proponowane przez nas naczynia nie wymagają ich czyszczenia, ponieważ, o czym już wspomnieliśmy, są jednorazowe. Dodatkowo powstają z przyjaznego środowisku naturalnemu materiału i są na tyle niejednolite pod względem pojemności, że każdy może znaleźć modele idealne w sam raz dla siebie. Sprawdź polecane przez nas papierowe kubki do kawy, a też się o tym przekonasz.

Gdzie mogą być wykorzystywane papierowe kubki?

Dostępne w ofercie hurtowni internetowej ABC papierowe kubeczki do napojów bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w domowych warunkach, jak i w plenerze czy w miejscach typu szpital, urząd, szkoła – czyli wszędzie tam, gdzie zachodzi możliwość wypicia czegokolwiek po wcześniejszym przystawieniu do pojemnika z kranem odpowiedniego naczynia. Możliwe do nabycia w naszym sklepie internetowym artykuły różnią się od siebie nie tylko pod kątem pojemności, ale też m.in. kolorystyką. Prowadzimy dystrybucję tradycyjnych białych modeli, ale też bezbarwnych – przypominających szklane naczynia – oraz jeszcze bardziej atrakcyjnych wizualnie modeli z nadrukowanymi napisami. Nasze kubeczki papierowe jednorazowe możesz nabyć w liczbie 50 lub nawet 100 sztuk, więc powinny wystarczyć Ci na dłuższy czas zależnie od tego, ile osób będzie z nich potencjalnie korzystać. Pamiętaj przy tym, że możesz podawać w nich nie tylko zimne napoje, ale też gorące, ponieważ konstrukcja kubków papierowych sprawia, że świetnie utrzymują przez dłuższy czas wysoką temperaturę kawy, herbaty czy czekolady.

Papierowe kubki, pokrywki i naczynia z atestem potwierdzającym ich bezpieczne użytkowanie

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zakupić 50 czy 100 sztuk kubeczków papierowych z naszej oferty, możesz być pewien, że wszystkie posiadają atest bezpośredniego kontaktu z żywnością. W naszej ofercie znajdziesz jednak nie tylko jednorazowe naczynia, ale również innego rodzaju artykuły, w tym przydatne do spożywania napojów różnokolorowe słomki. Z naszych usług regularnie korzystają m.in. renomowane lokale gastronomiczne, dlatego jesteśmy pewni, że zdołamy sprostać również Twoim oczekiwaniom, dostarczając zawsze na czas i dokładnie taką liczbę kubeczków papierowych, jakiej w danym momencie będziesz potrzebować. Przekonaj się o tym osobiście, inwestując w nasze ekologiczne akcesoria. Dzięki papierowym kubkom i pozostałym oferowanym przez nas naczyniom zapomnisz o zmywaniu i stratach ponoszonych dotychczas w wyniku przypadkowego zniszczenia szklanych lub porcelanowych wyrobów przez swoich pracowników lub klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupów. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak tylko to możliwe.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, że 31.05.2024 firma będzie nieczynna.


Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas składania zamówień aby w czasie długiego weekendu niczego Państwu nie zabrakło.