• Zmywanie naczyń

 

Płyny do mycia naczyń to podstawowe wyposażenie każdej kuchni i absolutnie niezbędny środek czystości. Obojętnie, czy jest to wielka gastronomia, czy mała, domowa kuchnia - wszędzie istnieje konieczność usuwania zabrudzeń z naczyń, tłustych plam i innych zanieczyszczeń. Ważne by płyn do naczyń nie pozostawiał na zastawie stołowej, czy naczyniach nieestetycznych zacieków oraz by zapewniał ładny błysk. W naszej ofercie znaleźć można sprawdzone produkty renomowanych producentów. Jeżeli chcesz kupić dobry płyn do mycia naczyń to zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu internetowego ABC.

Dobry płyn do mycia naczyń - na co zwrócić uwagę?

W odpowiedzi na to pytanie nie ma zbyt wielkiej filozofii, gdyż najważniejszy by dobry płyn do mycia naczyń skutecznie usuwał nawet najtrudniejsze plamy i zabrudzenia, a przy tym pozostawiał na ich powierzchni ładny blask. Warunek ten spełniony jest wówczas, gdy w płynie znajdują się odpowiednio silne środki myjące oraz ma wysoką zdolność do emulgowania tłuszczów. Szczególnie dobrze sprawdzają się płyny cytrynowe, głównie dzięki właściwościom samej cytryny m.in. kwasy cytrynowe rewelacyjnie neutralizują brzydkie zapachy, nabłyszczają, wybielają oraz umożliwiają łatwiejsze usuwanie brudu. Warto podkreślić, że dobry płyn do mycia naczyń powinien być także wydajny i pienić się nawet przy niewielkiej ilości nałożonego płynu na gąbkę, czy inne akcesorium do zmywania. Wydajność wpływa bezpośrednio na jego ekonomiczność, gdyż można taki płyn do mycia naczyńwykorzystywać przez długi czas. Płyn do mycia naczyń z pompką to z kolei świetne rozwiązanie dla tych osób, które mają problem z właściwym dozowaniem produktu. Jeżeli zbyt szybko kończy Ci się płyn do mycia naczyń lub masz wrażenie, że podczas zmywania jest zbyt dużo piany to być może właśnie dozowanie jest kłopotem. Dobrze też, gdy płyn dodatkowo radzi sobie z zabrudzeniami nawet w zimnej wodzie oraz gdy jest bezpieczny przy długotrwałym kontakcie ze skórą i nie wpływa negatywnie na jej kondycję. Na końcu warto wspomnieć również o tym, że w dobie dużej uwagi przywiązywanej do ekologii, dobry płyn do mycia naczyń powinien być jak najmniej szkodliwy dla środowiska, czyli m.in. być biodegradowalny.

Sprawdzone płyny do mycia naczyń od ABC

W ofercie naszego sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty, które wyróżniają się wysoką skutecznością działania. Są to płyny do mycia naczyń od topowych i cenionych wśród klientów producentów. Proponujemy gęste, wydajne płyny o pojemności 5 l, które świetnie sprawdzą się do stosowania w gospodarstwach domowych, przemyśle gastronomicznym oraz gastronomii w tradycyjnych zapachach m.in. mięta, czy cytryna. Wśród naszego asortymentu szczególną popularnością cieszą się płyny przyjazne dla skóry rąk i przeznaczone dla bardziej wrażliwych dłoni m.in. Clinex Handwash, Lucek, czy aloesowy balsam do mycia naczyń Ludwik oraz płyny antybakteryjne np. Dix, który jest niezastąpiony nie tylko do mycia naczyń kuchennych i pojemników, ale także wyposażenia i sprzętów kuchennych oraz powierzchni związanych z przechowywaniem i spożywaniem żywności lub napojów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej pozostałej oferty - nie tylko dobrych płynów do mycia naczyń. Zapewniamy ekspresową realizację zamówienia, bezpośredni kontakt oraz korzystne ceny. Zapraszamy!