• Kategorie
  • Szukaj
  • Serwetki celulozowe

 

Serwetki celulozowe to nieodłączny element nie tylko na bankietach, czy w restauracjach, ale także w każdym domu, na spotkaniu plenerowym, przy cateringu itp. Jest to nie tylko piękna dekoracja stołu i część jego aranżacji, ale również wygodny sposób za zminimalizowanie ryzyka pobrudzenia - czy to w bistro, czy w kantynie pracowniczej. Dodatkowo serwetki umożliwiają niezauważenie zadbać o czystość dłoni, czy ust, a także odłożyć sztućce. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór serwetek papierowych. Są one 1-warstwowe, 2-warstwowe oraz 3-warstwowe. Wszystko po to, by nasi klienci mogli dopasować odpowiedni produkt do swoich potrzeb. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty serwetek celulozowych i serwetek na sztućce.

Eleganckie i sprawdzone serwetki na sztućce, serwetki celulozowe - niezbędny element od ABC

 

Na nasz asortyment składają się serwetki celulozowe w różnych rozmiarach i w różnych opakowaniach - w tym także opakowaniach zbiorczych. Proponujemy standardowe serwetki gastronomiczne 15X15 oraz- ząbkowane i gładkie w rozmiarze 17x17. Są to typowe serwetki 1-warstwowe, które można spotkać m.in. w barach szybkiej obsługi. Jedną warstwę posiadają również serwetki papierowe w rozmiarze 33x33, 24x24 i 40x40, a także niezwykle użyteczne serwetki pod filiżankę, które można zobaczyć niemal w każdej kawiarni, czy restauracji. Oczywiście produkty te proponujemy w szerokiej gamie kolorystycznej - zarówno klasycznej bieli, jak i bardziej oryginalnym szampanie, czy zieleni. Serwetki mogą być pakowane od 100 szt. do nawet 500 szt. Osobom, którym zależy na wyższej jakości i trwałości, a jednocześnie dysponują większym budżetem polecamy serwetki celulozowe orazserwetki flizelinowe, czy też serwetki na sztućce 2- i 3-warstwowe. Na szczególną uwagę zasługują serwetki restauracyjne w rozmiarze 38x38 z ładnym zdobieniem z paskami, które dostępne są w wielu kolorach m.in. w purpurze, turkusie, czy bordo oraz serwetki kraftowe pakowane po 50 szt. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz korzystne ceny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwetek celulozowych, a także zapoznania się z pozostałymi artykułami dostępnymi w sklepie ABC.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, że 31.05.2024 firma będzie nieczynna.


Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas składania zamówień aby w czasie długiego weekendu niczego Państwu nie zabrakło.