• Kategorie
  • Szukaj
  • Pojemniki na papier toaletowy

W każdej łazience, a szczególnie w hotelach, lokalach gastronomicznych czy w miejscach publicznych powinny znaleźć się funkcjonalne pojemniki na papier toaletowy. To jedyny higieniczny sposób na przechowywanie rolek, gdyż w okolicach muszli klozetowej, na podłodze, a nawet koło umywalki jest zbyt dużo bakterii i innych drobnoustrojów. Jednocześnie wygląda to estetycznie, co ostatecznie wpływa na renomę danego miejsca. W naszej ofercie dostępne są podajniki i uchwyty na papier toaletowy w wielu wariantach, dzięki czemu z pewnością dobierzesz odpowiednią propozycję do wystroju pomieszczenia.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w uchwyty na papier toaletowy?

Podstawowym elementem wyposażenia każdej toalety w miejscach publicznych są specjalne pojemniki i uchwyty na papier toaletowy. To niezbędne akcesoria, z których warto korzystać z wielu powodów. Przede wszystkim pomagają ograniczyć zużycie materiałów higienicznych, co pozwala na sporą oszczędność w skali roku. Skutecznie chronią przed ich zamoczeniem lub upuszczeniem, a przy tym ułatwiają utrzymanie porządku w pomieszczeniu. Wiele modeli wyposażonych jest w zamek otwierany specjalnym kluczem, chroniącym przed dostępem osób trzecich lub przed przypadkowym otwarciem.

Uchwyt czy pojemnik na papier toaletowy – co sprawdzi się lepiej?

Chociaż nazwy te często stosowane są zamiennie, to w rzeczywistości uchwyty i pojemniki na papier toaletowy to dwa, zupełnie odrębne produkty. Ich główną różnicą jest stopień zabudowania, który ma ogromny wpływ na funkcjonalność i sposób użytkowania. Tym samym każdy z tych przyborów sprawdzi się w nieco innych warunkach. Pojemnik na papier toaletowy wyróżnia zabudowana konstrukcja, co zwiększa ochronę przed zachlapaniem oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Mieści znacznie większe rolki od uchwytów, co zmniejsza częstotliwość dokładania materiałów higienicznych.

Pojemnik na rolki papieru toaletowego – na co zwrócić uwagę?

Wybierając odpowiedni pojemnik na papier toaletowy, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii mających wpływ na wygodę użytkowania i wystrój łazienki. Aby dokonać właściwego wyboru, należy w pierwszej kolejności uwzględnić wielkość oraz standard toalety, a przy tym częstotliwość korzystania z niej. Poza tym liczy się też sama aranżacja pomieszczenia, choć z pewnością ma to drugorzędne znaczenie. Nie mniej jednak pasujące do siebie akcesoria – pojemniki na papier, dozowniki do mydła czy szczotki do WC – zapewnią schludny wygląd przestrzeni, podnosząc prestiż danego miejsca.

Kolejną ważną kwestią przy wyborze pojemnika na papier jest materiał wykonania. Obecnie na rynku dostępne są modele wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu. Obie propozycje świetnie spełniają swoją funkcję. Jeśli jednak poszukujesz ekonomicznego, a przy tym trwałego rozwiązania, postaw na pojemnik na rolki papieru toaletowego z tworzywa ABS. Idealnie sprawdzi się w przypadku toalet, które w ciągu dnia odwiedza wiele osób, co ma związek z intensywną eksploatacją. Niekiedy dopasowanie rozwiązania determinuje miejsce. Do luksusowego hotelu najlepiej wybrać eleganckie akcesoria, natomiast w miejskiej toalecie wystarczą w wersji podstawowej.

Wybierz pojemniki na papier toaletowy dopasowane do indywidualnych potrzeb

Pojemniki na papier toaletowy można podzielić na kilka rodzajów zróżnicowanych pod względem materiału wykonania. Najczęściej wybierane są propozycje z tworzywa sztucznego takiego jak ABS. Mają one mnóstwo zalet, co sprawia, że w wielu miejscach uchodzą za niezastąpione. Jedną z największych z pewnością są niskie koszty związane z zakupem w porównaniu do akcesoriów metalowych. Ma to szczególne znaczenie w przypadku mniejszych lub nowopowstałych biznesów, gdzie każda dodatkowa oszczędność jest na wagę złota.

Kolejną zaletą wynikającą z korzystania z pojemników na papier toaletowy z ABS dostępnych w sklepie internetowym ABC to niesamowita trwałość i odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, m.in. na pęknięcia czy zarysowania. Dzięki temu z łatwością można zachować ich estetyczny wygląd nawet przez wiele lat użytkowania. Jednocześnie są proste do utrzymania w czystości, co pozwoli zachować maksymalną higienę podczas codziennego użytkowania. W odpowiedzi na potrzeby klientów akcesoria występują w różnych wariantach kolorystycznych do wyboru. Wśród nich znaleźć można zarówno klasyczne białe, jak i srebrne i czarne uchwyty na papier toaletowy z zamknięciem lub bez. Zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu, znajdziesz w nim również papier toaletowy: 1-warstwowy, 2-warstwowy oraz 3-warstwowy

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, że 31.05.2024 firma będzie nieczynna.


Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas składania zamówień aby w czasie długiego weekendu niczego Państwu nie zabrakło.