• Kategorie
  • Szukaj
  • Opakowania na tortille

 

Sklep internetowy ABC to idealnie miejsce do tego, by właściciele lub menedżerowie lokali gastronomicznych i innych placówek mogli nabyć w nim m.in. odpowiadające swoim potrzebom opakowania. Tortilla, wrapy czy kebab – w naszej ofercie znajdziesz papierowe artykuły, dzięki którym nie tylko odpowiednio zabezpieczysz wspomnianą żywność i wyeksponujesz ją, ale też sprawisz, że nie straci swojego zapachu i walorów smakowych. Nie czekaj więc i sięgnij po nie już teraz. Zapraszamy do zakupów!

Opakowania na tortille – ekologiczny sposób na przechowywanie żywności

Choć nie wywodzi się z Polski i wciąż ustępuje popularnością naszym tradycyjnym wypiekom, obecnie można ją dostać bez większego problemu zarówno w sklepach, jak i lokalach gastronomicznych – tortilla. Opakowanie na ten rodzaj pieczywa, będący jednocześnie w wielu przypadkach idealną bazą do potraw typu fast food, musi spełniać określone warunki, by korzystanie z niego przynosiło oczekiwane efekty. Nasz asortyment tworzą na tyle różnorodne i wysokiej jakości artykuły, że zdecydowanie nie pożałujesz sięgnięcia po nie. Obecnie mamy do zaoferowania dostępne w różnych kolorach (m.in. białym i brązowym) modele pojemników o niejednolitych wymiarach i kształcie. Wszystkie opakowania na tortille są jednak produkowane z trwałego, sztywnego, ekologicznego papieru, który nie ulega zmiękczeniu pod wpływem temperatury czy wody i świetnie sprawdza się jako materiał do wytwarzania z niego pojemników na dania na wynos.

Opakowania do wrapów, kebaba czy tortilli

Opakowania do wrapów, tortilli czy kebaba, które dystrybuujemy już od dłuższego czasu, w większości zostały wykonane w taki sposób, by ukrywać sprzedawaną w nich żywność jedynie od spodu. W ofercie ABC znajdziesz jednak również takie, które można zamknąć, dzięki czemu jeszcze lepiej zabezpieczają różne potrawy przed deszczem, śniegiem i innymi czynnikami, jeżeli serwujesz swoje jedzenie na przykład na imprezie plenerowej. Nasze pojemniki najczęściej znajdują dla siebie zastosowanie w barach i restauracjach serwujących dania na wynos, ale nierzadko są wykorzystywane również w domowych warunkach. Wyglądają estetycznie i dobrze zabezpieczają umieszczone w nich posiłki przed ich wypadnięciem na ziemię, pozwalając jednocześnie wygodnie spożywać je zarówno wewnątrz lokalu, jak i poza nim. Oferowane opakowania na wrapy i inne posiłki są przeznaczone do jednokrotnego użycia, lecz nawet regularne zużywanie ich bardzo dużej ilości nie wpływa negatywnie na stan środowiska naturalnego, gdyż zaliczane są do wyrobów biodegradowalnych.

Dostępne w bardzo dużej liczbie opakowania na tortille

Zachęcając do zainteresowania się naszymi opakowaniami na tortille, warto wspomnieć, że prowadzimy ich sprzedaż w zestawach składających się od kilkudziesięciu do nawet 1000 sztuk. Wszystkie posiadają atesty potwierdzające brak jakichkolwiek przeszkód w korzystaniu z nich w gastronomii, a dzięki usługom ABC nasi Klienci stają przed szansą nabycia ich w bardzo atrakcyjnej cenie. Jesteśmy pewni, że Ty również nie pożałujesz ich zakupu, dlatego skorzystaj z naszej oferty, a my dostarczymy Ci zamówione opakowania na wrapy, kebab czy tortille bez względu na to, gdzie na co dzień prowadzisz swój lokal.


Oprócz opakowań na wrapy, tortille i kebab, w naszej ofercie znajdują się również opakowania z trzciny cukrowej, kubeczki papierowe, różnego rodzaju pudełka do żywności, chemia profesjonalna i ręczniki papierowe, patyczki bambusowe. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości podczas składania zamówienia, zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy jak najszybciej i zaproponujemy Państwu najbardziej odpowiadającą ofertę. 

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, że 31.05.2024 firma będzie nieczynna.


Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas składania zamówień aby w czasie długiego weekendu niczego Państwu nie zabrakło.