• Kategorie
  • Szukaj
  • Chemia gospodarcza

 

Chemia gospodarcza to niezbędny element w każdym domu. Tylko dzięki odpowiednim produktom można pozbyć się zabrudzeń z naczyń, ubrań, podłogi, czy dowolnej powierzchni. Warto zdecydować się na sprawdzonego dostawcę tego typu środków, gdyż tylko w ten sposób będziesz mieć pewność co do ich jakości. Sklep internetowy ABC w swoim asortymencie posiada skrupulatnie wybrane produkty od renomowanych producentów o wysokiej wydajności. Zapraszamy do skorzystania z naszego wyboru chemii gospodarczej do domu m.in. środków do WC, zmywania podłóg, zabezpieczenia posadzek i nie tylko.

Chemia gospodarcza do domu i nie tylko

Chemia gospodarczato termin odnoszący się do grupy preparatów, środków i produktów chemicznych, których używa się do utrzymania czystości i higieny w dowolnym pomieszczeniu. W odróżnieniu od chemii profesjonalnej ma ona o wiele bardziej uniwersalne zastosowanie i w większości przypadków nie jest dedykowana do ściśle określonej powierzchni. Chemia gospodarczamoże być stosowana nie tylko w domu, ale również np. w zakładach pracy, przedszkolach, szkołach, czy wszędzie tam, gdzie nie ma rygorystycznych wytycznych, co do wykorzystywanych preparatów do czyszczenia. Środki te są też tańsze niż chemia profesjonalna, więc jeżeli nie ma obowiązku stosowania specjalistycznych preparatów to bardziej ekonomicznym rozwiązaniem będzie chemia gospodarcza do domu.

Chemia gospodarcza od ABC - skuteczne zabezpieczenie posadzek oraz czyszczenie podłóg

Oferta chemii gospodarczejw sklepie ABC została podzielona na kilka kategorii. Jedną z nich są preparaty do skutecznego zabezpieczania posadzek. Są to np. ekologiczne i cechujące się bardzo dużą wydajnością emulsje akrylowe o lakierowym połysku, które doskonale zabezpieczają je przed ścieraniem, wilgocią oraz brudem. Osobną grupę stanowią środki do czyszczenia i pielęgnacji podłóg w różnych pojemnościach, by każdy mógł dopasować produkt do swoich potrzeb.

Chemia gospodarcza do prania, płukania, zmywania i czyszczenia urządzeń

W ofercie chemii gospodarczej od ABC należy wymienić też m.in. proszki do prania w różnych opakowaniach, krochmal oraz wybielacz. Dzięki tym skutecznym produktom do prania możliwe będzie utrzymanie swoich ubrań i nie tylko w czystości. Sporą grupę preparatów tworzą także produkty do zmywania i czyszczenia powierzchni, czy urządzeń np. płyn do szyb, uniwersalne środki do usuwania kamieni, wielofunkcyjne płyny czyszczące do kuchni, czy odkamieniacz. Tu także proponowane przez ABC artykuły dostępne są w opakowaniach o różnej pojemności.

Chemia gospodarcza do toalety

Chemia gospodarcza do domu to również bezpieczne środki do WC i odświeżacze powietrza dla domu i firmy, które zapewniają higienę oraz czystość. Są tu zarówno typowe odświeżacze w żelu i sprayu, jak i nowoczesne wkładki. Całość oferty uzupełniają specjalistyczne płyny do dezynfekcji klimatyzacji, które zyskują coraz większą popularność wśród naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty chemii gospodarczej. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz pomoc w wyborze właściwego produktu.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, że 31.05.2024 firma będzie nieczynna.


Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas składania zamówień aby w czasie długiego weekendu niczego Państwu nie zabrakło.