Grupa ABC

Optymalne rozwiązania

Polityka jakości i ceny

Polityka jakości i ceny

Cel
Naszym głównym celem jest profesjonalna pomoc Państwu w dokonaniu w pełni optymalnego rozwiązania ze względu na:
  • potrzeby,
  • oczekiwania
  • cenę.
Jako jedyni w tak szerokim asortymencie ponad 80 000 produktów dajemy pełną gwarancje kompleksowego zaopatrzenia. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości towar: własnej produkcji jak i renomowanych producentów, oraz doradztwo w zakresie stosowania urządzeń. Już od wielu lat ze względu na gwarancje najniższych cen oraz profesjonalną obsługę. Jesteśmy liderami w kompleksowym zaopatrzeniu firm i instytucji.
Narzędzia
Do realizacji tego celu służy:
  • stale podnoszony poziom kwalifikacji pracowników firmy,
  • szybka reakcja na uwagi Klientów dotyczące sposobu jej działania,
  • reagowanie na potrzeby Klienta poprzez wykorzystywanie Jego sugestii pozwalających usprawnić obsługę,
  • staranny dobór asortymentu i dostawców,
  • terminowa realizacja zamówień.
Ceny ustalane są na poziomie zapewniającym stabilną sytuację firmy. Już od wielu lat stale analizowane i sprawdzane ceny konkurencji dają w pełni gwarancje Naszym klienta  najtańszych zakupów oraz profesjonalną fachową pomoc.
Mając klika magazynów, sklepów oraz sprzedając za pośrednictwem Internetu nie mamy problemu z towarem, który za długo leżałby „na półce” a jego cena uległaby zdezaktualizowaniu w stosunku do cen rynkowych. Rotacja towaru jest bardzo duża, co gwarantuje nam możliwość sprzedaży asortymentu w "dobrych cenach".

Nasi Klienci mogą zauważyć, że ceny w sklepie internetowym różnią się od cen w sklepach stacjonarnych. Są one z reguły nieznacznie niższe. Jest to związane z codzienną aktualizacją oferty  co pozwala nam reagować na wszystkie zmiany cenowe na rynku. Prowadząc sprzedaż w sklepie stacjonarnym musimy natomiast uwzględniać cenę zakupu towaru, który jest już na półkach, do kupienia od ręki. Dlatego prosimy mieć na uwadze, że dostępność produktu w sklepie internetowym nie zawsze oznacza, że jest on dostępny fizycznie na półkach w sklepach stacjonarnych, chociaż staramy się by tak właśnie było. Jednak przy tak dużej ofercie, sięgającej w chwili obecnej 80 000 pozycji, trudno jest zawsze to zapewnić. Przyjmując taką politykę ofertowania, możemy zapewnić Klientowi sklepu internetowego najniższą cenę w danym dniu. W powiązaniu z szybką realizacją zamówień internetowych, która wynosi od kilku godzin do maksymalnie dwóch dni, nasza oferta powinna zadowolić najbardziej wymagających klientów.


Nasza profesjonalna pomoc daje już od lat gwarancje wyboru optymalnego rozwiązania. Nasz wysoko wykwalifikowany personel, opiekunowie handlowi, biuro obsługi klienta, pracownicy sklepów ABC, są zawsze do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy na grupa-abc.com.pl