Chemia profesjonalna

Produkty z kategorii chemii profesjonalnej oferty FH ABC zapewniają 100% skuteczność nawet w przypadku ciężkich zabrudzeń przemysłowych

Lista produktów

UNIWERSAL - VC 250
UNIWERSAL - VC 250
Mocno skoncentrowany środek o uniwersalnym zastosowaniu do mycia wszelkich powierzchni. Może być stosowany do mycia podłóg, mebli, płytek podłogowych i ściennych, kafli oraz powierzchni lakierowanych. Skutecznie usuwa brud z porcelany i szkła nie mającego kontaktu z żywnością. Nie pozostawia żadnych smug i zacieków.
czytaj więcej »
Odplamiacz -VC 510

Odplamiacz -VC 510

Preparat do bezpośredniego użycia. Przeznaczony do usuwania plam zarówno oleistych jak i na bazie wodnej  z dywanów, wykładzin podłogowych i tapicerek. Skutecznie usuwa ślady po kawie, herbacie, winie, sokach owocowych i tuszu. Powierzchnie sprawdzić na trwałość kolorów.
Opakowanie:
Butelka 0,5 L
Okna, lustra -VC 520

Okna, lustra -VC 520

Preparat do bezpośredniego użycia na bazie alkoholi. Przeznaczony do czyszczenia i odświeżania luster, okien, powierzchni szklanych, kafelków oraz glazury. Skutecznie usuwa ślady z odcisków dłoni i tłuszczu, pozostawiając błyszczące powierzchnie bez smug. Szybko odparowuje, pozostawiając przyjemny, świeży zapach.
Opakowanie:
Butelka 0,5 L
Łazienki -VC 540

Łazienki -VC 540

Preparat do bezpośredniego użycia. Przeznaczony do codziennego mycia łazienek i urządzeń sanitarnych. Posiada właściwości antybakteryjne, usuwa drobnoustroje. Polecany do armatury łazienkowej, kabin prysznicowych, wanien kąpielowych emaliowanych i akrylowych oraz powierzchni ceramicznych i porcelanowych. Skutecznie usuwa naloty mydlane i z kamienia wodnego, tłusty brud oraz rdzawe nacieki. W łazience pozostawia przyjemny, świeży zapach.
Opakowanie:
Butelka 0,5 L
Stal szlachetna -VC 560

Stal szlachetna -VC 560

Preparat do bezpośredniego użycia. Przeznaczony do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji powierzchni, urządzeń oraz elementów wykonanych ze stali szlachetnej. Skutecznie usuwa kurz, tłusty brud oraz ślady z palców. Pozostawia idealny połysk; zapobiega powstawaniu nalotów.
DOPUSZCZONY DO STOSOWANIA W ZAKŁADACH PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGODO POWIERZCHNI MAJĄCYCH KONTAKT Z ŻYWNOŚCIĄ.
Opakowanie:

Butelka 0,5 L
Meble -VC 500

Meble -VC 500

Preparat do bezpośredniego użycia. Przeznaczony do pielęgnacji drewna i powierzchni drewnopodobnych. Polecany do utrzymania czystości mebli z połyskiem i matowych; powierzchni z oklein naturalnych i laminowanych. Skutecznie usuwa kurz, zabrudzenia oraz tłuste ślady. Nadaje się do powierzchni lakierowanych, ceramicznych oraz szklanych. Produkt szybkoschnący o świeżym, przyjemnym zapachu; łatwy w użyciu na zasadzie: „nanieść i przetrzeć”. Nie wymaga wycierania do sucha i polerowania.
Opakowanie:
Butelka 0,5 L
Zapach -VC 530

Zapach -VC 530

Preparat o dużej skuteczności i wydłużonym czasie działania. Przeznaczony do pomieszczeń hotelowych: pokoi, sal konferencyjnych, korytarzy, holów, toalet i palarni. Eliminuje nieprzyjemne zapachy oraz skutecznie usuwa zapach tytoniu i dymu papierosowego. Wykazuje intensywne działanie w pomieszczeniach zawilgoconych.
Opakowanie:

Butelka 0,5 L
Vertical-F -VC 280
Vertical-F -VC 280
Środek o silnym działaniu do usuwania plam i nacieków z żaluzji pionowych -verticali. Środek zaleca się stosować przed praniem zasadniczymi zastosowaniem środków VERTICAL-L VC 281 lub VERTICAL-G VC 282. Skutecznie usuwa plamy i nacieki. Powinien być stosowany w rozpylaczu. Wnika we włókna tkaniny usuwając i emulgując plamy. Nie niszczy impregnatów. Posiada przyjemny, świeży zapach.
czytaj więcej »
Vertical-G -VC 282
Vertical-G -VC 282
Środek o silnym działaniu do prania mocno zabrudzonych żaluzji pionowych - verticali. Szczególnie zalecany do żaluzji wykonanych z włókien szklanych i verticali poliestrowo-bawełnianych. Skutecznie usuwa brud, kurz i naloty nikotynowe. Nie zawiera wybielaczy i środków rozjaśniających. Głęboko wnika we włókna tkaniny usuwając i emulgując zabrudzenia. Usuwa drobnoustroje. Posiada przyjemny, odświeżający zapach. Nie niszczy impregnatów.
czytaj więcej »
Vertical-L -VC 281
Vertical-L -VC 281
Środek do bieżącego utrzymania czystości żaluzji pionowych - verticali. Skutecznie usuwa z nich kurz, brud i naloty nikotynowe. Zaleca się stosować go do verticali wykonanych z włókien szklanych i tkanin poliestrowo-bawełnianych. Nie niszczy impregnatów. Nie zawiera wybielaczy i środków rozjaśniających. Posiada przyjemny, odświeżający zapach.
czytaj więcej »
Essikpol -VC 130
Essikpol -VC 130
Antybakteryjny środek przeznaczony do mycia i czyszczenia powierzchni oraz urządzeń odpornych na działanie kwasów. Szczególnie zalecany do stosowania w pomieszczeniach kuchennych. Skutecznie usuwa drobnoustroje, brud, osady wapniowe, naloty kamienia wodnego i rdzawe nacieki. Zmywa resztki mydeł i zaplamienia. Neutralizuje przykre zapachy kuchenne. Może być stosowany do mycia lodówek, zamrażarek i lad chłodniczych.
czytaj więcej »
Tilisoft -VC 190
Tilisoft -VC 190
Bardzo wydajny płyn do ręcznego mycia naczyń. Skutecznie usuwa tłuszcz i wszelkie inne zabrudzenia. Zawiera specjalne delikatne związki działające pielęgnacyjnie na skórę rąk.
czytaj więcej »
Gastro-Soft -VC 191
Gastro-Soft -VC 191
Płynny środek do maszynowego mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych i przemysłowych. Preparat posiada bardzo dobre właściwości myjące nawet zaschniętych resztek żywności i napojów oraz bardzo tłustych naczyń. Koncentrat ten zalecany jest do mycia porcelany, stali nierdzewnej, szkła i sztućców. Wymaga automatycznego dozowania. Środek nie zawiera związków chloru ani fosforu.
czytaj więcej »
Gastro-Klar -VC 192
Gastro-Klar -VC 192
Niskopieniący preparat nabłyszczający do płukania naczyń w zmywarkach gastronomicznych i przemysłowych. Zapobiega odkładaniu się osadów wapniowych. Nie pozostawia zacieków ani smug, nadając jednocześnie idealny połysk. Wymaga automatycznego dozowania.
czytaj więcej »
 Grillpol -VC 243
Grillpol -VC 243
Środek o bardzo silnym działaniu do usuwania tłustych, spieczonych zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów. Szczególnie skutecznie czyści grille, piekarniki, rożna, ruszta oraz płyty grzewcze kuchenek gazowych. Nie niszczy powierzchni emaliowanych.
czytaj więcej »
Smelpol -VC 440
Smelpol -VC 440
Antybakteryjny preparat rozkładający szkodliwe związki siarkowodorowe zachodzące w procesach gnilnych. Eliminuje nieprzyjemne zapachy (odory) powodując powstanie cytrusowego zapachu. Usuwa drobnoustroje, rozpuszcza tłuszcze, oleje, woski, białka. Usuwa farby drukarskie. Zalecany jest do stosowania w kuchniach, rzeźniach, hotelach, restauracjach, kantynach. Może być wykorzystywany w oczyszczalniach ścieków, wysypiskach, składowiskach śmieci, śmietnikach, schroniskach dla zwierząt, toaletach stacjonarnych. Preparat eliminuje zapachy spalenizny.
czytaj więcej »
TEPI-EX VC-260
TEPI-EX VC-260
Środek do gruntownego czyszczenia metodą ekstrakcyjną wykładzin dywanowych (naturalnych i syntetycznych). Skutecznie usuwa zabrudzenia i plamy. Nie zawiera rozjaśniaczy optycznych i wybielaczy. Delikatnie impregnuje czyszczone powierzchnie. Usuwa drobnoustroje oraz likwiduje nieprzyjemne zapachy, wprowadzając przyjemny zapach świeżości.
czytaj więcej »
TEPI-O-VC261
TEPI-O-VC261
Środek zapobiegający powstawaniu piany w urządzeniach czyszczących. Przeznaczony jest do odkurzaczy wodnych, automatów czyszczących oraz urządzeń rozpylająco-ekstrakcyjnych. Skutecznie zmniejsza ilość piany wytwarzającej się w zbiornikach na brudną wodę.
czytaj więcej »
TEPI-P-VC262
TEPI-P-VC262
Środek do prania dywanów, wykładzin oraz obić tapicerowanych wykonanych z materiałów zarówno naturalnych jak i syntetycznych. Tworzy suchą pianę, która zapobiega przemoczeniu czyszczonych powierzchni. Nie zawiera wybielaczy ani środków rozjaśniających, odświeża kolory oraz pozostawia przyjemny zapach. Czyści dokładnie wnikając w głąb włókien. Przeznaczony do prania ręcznego jak i za pomocą maszyn czyszczących.
czytaj więcej »