Grupa ABC

Optymalne rozwiązania

Chemia profesjonalna

Produkty z kategorii chemii profesjonalnej oferty FH ABC zapewniają 100% skuteczność nawet w przypadku ciężkich zabrudzeń przemysłowych

Lista produktów

TM 10
TM 10
Skoncentrowany preparat do czyszczenia urządzeń sanitarnych kwasowy
Preparat przeznaczony do utrzymywania czystości wszystkich powierzchni oraz przedmiotów odpornych na działanie kwasów: pisuarów, bidetów, muszli klozetowych, umywalek, armatury łazienkowej oraz kabin prysznicowych.
czytaj więcej »
TM 30
TM 30
Skoncentrowany preparat do mycia łazienek zasadowy
Produkt na bazie składników alkalicznych. Przeznaczony do mycia wszystkich powierzchni odpornych na działanie zasad: emaliowanych, akrylowych, chromowanych, ceramicznych, marmurowych oraz tworzyw sztucznych.
czytaj więcej »
TM 20
TM 20
Skoncentrowany preparat do gruntownego czyszczenia podłóg (striper)
Bardzo skuteczny, alkaliczny, bez zawartości amoniaku środek do gruntownego czyszczenia podłóg. Przeznaczony do zmywania wosków, past, dyspersji polimerowych, styrenowo akrylowych, preparatów samonabłyszczających z wszelkich posadzek.
czytaj więcej »
TM 50
TM 50
Skoncentrowany preparat odtłuszczający
Silnie alkaliczny produkt intensywnie rozpuszczający tłuszcz pochodzenia organicznego
i nieorganicznego, taki jak smar, olej itp. Nadaje się do mycia i czyszczenia pojazdów mechanicznych, silników, plandek samochodowych, maszyn, mebli ogrodowych oraz wyrobów z tworzyw sztucznych.
czytaj więcej »
TM 55
TM 55
Skoncentrowany preparat przemysłowy
Wysoko alkaliczny efektywny środek czyszczący przeznaczony do mycia powierzchni w warsztatach naprawczych, halach fabrycznych i przemysłowych.
czytaj więcej »
TM 90
TM 90
Skoncentrowany preparat do ekstrakcyjnego czyszczenia wykładzin dywanowych i tapicerki.
czytaj więcej »
TM 95
TM 95
Skoncentrowany preparat do pianowego czyszczenia wykładzin dywanowych i tapicerki
Wysokopieniący preparat do czyszczenia metodą szamponowania dywanów, wykładzin dywanowych, naturalnych i syntetycznych, obić tapicerowanych mebli, foteli samochodowych.
czytaj więcej »
TM 25
TM 25

Skoncentrowany preparat do maszynowego mycia posadzek
Alkaliczny, nisko pieniący, odtłuszczający środek na bazie anionowych i niejonowych związków powierzchniowo czynnych, przeznaczony do maszynowego czyszczenia wszelkiego rodzaju posadzek wodoodpornych, niezabezpieczonych powłokami akrylowymi, podłóg z tworzyw sztucznych, gresu, płytek oraz kamienia naturalnego i sztucznego.

czytaj więcej »
TM 40
TM 40
Skoncentrowany preparat do mycia paneli
Środek przeznaczony do utrzymania czystości paneli ściennych, podłogowych, parkietów, oklein meblowych oraz innych lakierowanych powierzchni drewnianych.
czytaj więcej »
TM 45
TM 45
Profesjonalny preparat do czyszczenia i pielęgnacji mebli oraz tworzyw sztucznych
Specjalistyczny, antystatyczny, gotowy do użycia środek na bazie alkoholu, emulsji silikonowych oraz unikalnego ekstraktu z liści brazylijskiej palmy „Copernica Cerifera”, przeznaczony do mebli drewnianych, o powierzchni fornirowanej, lakierowanej oraz powierzchni z tworzyw sztucznych.
czytaj więcej »
TM 60
TM 60
Skoncentrowany preparat uniwersalny
Uniwersalny środek myjący na bazie alkoholu do mycia i pielęgnacji powierzchni i przedmiotów szklanych, porcelanowych oraz z tworzyw sztucznych.
czytaj więcej »
TM 70
TM 70
Skoncentrowany preparat myjąco – pielęgnująco – nabłyszczający
Preparat na bazie kopolimerów akrylowych oraz dyspersji woskowych o właściwościach antypoślizgowych. Dzięki starannie dobranym komponentom jest środkiem nisko pieniącym, dlatego znakomicie nadaje się do maszynowego i ręcznego czyszczenia powierzchni.
czytaj więcej »
TM 80
TM 80
Profesjonalny preparat zabezpieczająco – nabłyszczający
Wielopolimerowa, metaliczna powłoka styrenowo – akrylowa o podwyższonych parametrach
do długotrwałego zabezpieczania podłóg, antypoślizgowa, o dużej odporności na alkohole, wodę, detergenty, środki dezynfekujące, wilgotność i niską temperaturę.
czytaj więcej »
TM 110
TM 110
Skoncentrowany preparat do mycia naczyń w zmywarkach
Alkaliczny niskopieniący, nie zawierający chloru środek do mycia naczyń w automatycznych zmywarkach gastronomicznych oraz przemysłowych z własnym systemem dozującym. Skutecznie usuwa tłuszcz, wszelkie zanieczyszczenia organiczne oraz osady z kawy i herbaty.
czytaj więcej »
TM 115
TM 115
Skoncentrowany preparat do płukania i nabłyszczania naczyń w zmywarkach
Kwaśny środek nabłyszczający na bazie kwasu cytrynowego do płukania naczyń, sztućców
i innych przyborów kuchennych w zmywarkach automatycznych. Usuwa naloty i osady wapienne, będące skutkiem działania twardej wody.
czytaj więcej »
TM 100DZ
TM 100DZ
Skoncentrowany preparat dezynfekcyjno – myjący
Zasadowy bezwonny preparat na bazie trzeciorzędowej alkiloaminy o działaniu bakterio-, grzybo- i wirusobójczym, przeznaczony do dezynfekcji i mycia wodoodpornych powierzchni w zakładach opieki zdrowotnej, placówkach weterynaryjnych, zakładach kosmetycznych, solariach oraz innych instytucjach użyteczności publicznej.
czytaj więcej »
TIM
TIM
Płyn do mycia szyb i glazury.
Płyn przeznaczony do wszystkich powierzchni szklanych. Doskonale nadaje się do mycia okien, szyb samochodowych, luster. Polecany do mycia glazury oraz powierzchni chromowanych, nie pozostawia smug. Nadaje połysk mytym powierzchniom.
czytaj więcej »
TIM WC
TIM WC
Płyn do czyszczenia sanitariatów.
Środek na bazie kwasu fosforowego przeznaczony do czyszczenia powierzchni ceramicznych, chromowanych, doskonale czyści glazurę, usuwa kamień wodny, naloty rdzy. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Posiada właściwości dezynfekcyjne.
czytaj więcej »
TIM płyn do mycia podłóg
TIM płyn do mycia podłóg
Antystatyczny płyn o podwyższonych właściwościach myjących, przeznaczony
do bieżącego mycia podłóg z tworzyw sztucznych, kamiennych, kafli i lakierowanych powierzchni drewnianych. Szybko i skutecznie usuwa charakterystyczne dla podłóg zabrudzenia.
czytaj więcej »
 RAPTOPUR-VC100
RAPTOPUR-VC100
Środek o ogólnym przeznaczeniu. Skutecznie usuwa zabrudzenia
z wszelkich powierzchni lakierowanych i emaliowanych. Pozwala utrzymać czystość posadzek, płytek ściennych, drzwi oraz ram okiennych. Szczególnie zalecany do mycia wanien kąpielowych, brodzików i zlewozmywaków. Przydatny do utrzymania higieny w pomieszczeniach zawilgoconych. Umytym powierzchniom nadaje delikatny połysk i zapach świeżości.
czytaj więcej »
PIKAPUR-VC110
PIKAPUR-VC110
Antybakteryjny środek do codziennej pielęgnacji pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. Usuwa drobnoustroje, szybko rozpuszcza i usuwa wszelkie osady z kamienia wodnego, resztki mydła, tłusty brud oraz rdzawe nacieki. Przeznaczony do powierzchni i urządzeń odpornych na działanie kwasów takich jak: kafelki ceramiczne, porcelana, chrom, stal kwasoodporna, szkło i tworzywa sztuczne. W mytych pomieszczeniach pozostawia długotrwały i przyjemny zapach.
czytaj więcej »
COPPER SINE

COPPER SINE

Środek do czyszczenia oraz polerowania powierzchni metalowych
• Superskoncentrowany.
• Efektywny w użyciu, przeznaczony do metali takich jak miedź, mosiądz i brąz.
• Zawiera kwas cytrynowy ułatwiający czyszczenie powierzchni skorodowanych.
• COPPER SINE jest bezpośrednio rozprowadzany na powierzchnię.
• Nadaje powierzchni naturalny połysk.
Opakowanie 6 x 500
PIKASAT-VC120
PIKASAT-VC120
Antybakteryjny środek do gruntownego czyszczenia ceramicznych urządzeń sanitarnych. Skutecznie usuwa drobnoustroje, rdzę, kamień wodny, osady wapienne, cementowe i urynowe oraz resztki mydła. Szczególnie zalecany do mycia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów oraz umywalek. Przydatny w czyszczeniu przedmiotów chromowanych, przedmiotów wykonanych ze stali kwasoodpornych, baterii łazienkowych i armatur. Likwiduje przykre zapachy urynowe. Nie stosować do powierzchni emaliowanych, szklanych, plastikowych i gumowych.
czytaj więcej »
CHROMOL
CHROMOL
Środek do mycia i konserwacji powierzchni ze stali szlachetnych
• Konserwuje i chroni powierzchnie.
• Nie rysuje powierzchni.
• Poddane działaniu środka powierzchnie dają się bez trudu oczyścić.
• Posiada przyjemny zapach.
• Oszczędne zużycie dzięki załączonemu rozpylaczowi.
• Łatwo usuwa brud i zacieki.
czytaj więcej »
PIKASOFT-ŻEL-VC121
PIKASOFT-ŻEL-VC121
Antybakteryjny preparat zalecany do czyszczenia wszystkich kwasoodpornych powierzchni i przedmiotów takich jak kafelki, umywalki, toalety i prysznice. Dzięki zwiększonej lepkości odznacza
się dłuższym czasem działania gdyż wolniej spływa z pionowych powierzchni. Nie zawiera kwasu solnego ani fosforowego. Nie stosować do powierzchni emaliowanych i innych materiałów nieodpornych na działanie kwasów.
czytaj więcej »
EASY SCRUB
EASY SCRUB
Środek do szorowania powierzchni
• Wysoko emulgujący i rozpuszczający.
• Usuwa szybko i sprawnie przypalone zabrudzenia i osady po wodzie.
• Przyjemny zapach.
• Ekonomiczny w użyciu.
czytaj więcej »
PERR AKTIV

PERR AKTIV

Proszek do szorowania zawierający aktywny tlen
• Duża siła czyszczenia dzięki dodatkowi aktywnego tlenu.
• Czyści samoczynnie i dokładnie.
• Wybiela i pozbawia przykrego zapachu.
Duża zdolność rozpuszczania
AROMAT FRESH- VC 122
AROMAT FRESH- VC 122
Odświeżacz powietrza o wydłużonym działaniu przeznaczony do toalet, łazienek, szatni, natrysków, poczekalni, palarni, itp. Eliminuje odory pozostawiając świeży i przyjemny zapach. Wykazuje intensywne działanie w pomieszczeniach wilgotnych.
czytaj więcej »
TRUMP XL
TRUMP XL
Płynny detergent do mycia naczyń w zmywarkach przemysłowych
• Znajduje zastosowanie we wszystkich typach maszyn zmywających, charakteryzuje się wysoką zdolnością mycia.
• Nieszkodliwy dla środowiska dzięki wyważonej formule chemicznej, elektroniczne urządzenie sterujące gwarantuje stosownie do potrzeb dozowanie produktu;
Wyprodukowany zgodnie z ISO 9002.
czytaj więcej »
CLEAR DRY HD
CLEAR DRY HD

Płyn do płukania naczyń o zwiększonej skuteczności w twardej wodzie, przeznaczony do zmywarek przemysłowych
• Silnie skoncentrowany płyn do płukania opracowany specjalnie dla twardej wody.
• Zapewnia idealne rezultaty nie pozostawiając zacieków.
• Gwarantuje nieskazitelny blask szkła i srebra.
• Przyspieszając wysychanie oszczędza czas i miejsce.
• Podnosi wydajność zmywarki.
Opakowanie - 4 x 5l

 

czytaj więcej »

Zapraszamy na grupa-abc.com.pl