Zasada naliczania opłat transportowych

Spełnianie oczekiwań

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz chęcią dopasowania się do Państwa potrzeb, pragniemy poinformować, że z dniem 1 marca 2012 wprowadzamy nowe zasady naliczania opłat transportowych. Wprowadzone zmiany mają na celu usprawnienie procesów logistycznych i polepszeniu jakości obsługi Klienta.
Wartość

Minimalna wartość zamówienia bez opłaty manipulacyjnej to 2500 zł netto, a w przypadku miasta Kraków to 100 zł netto. Opłata manipulacyjna za zamówienie poniżej  w/w kwoty netto uzależniona jest od wybrania firmy spedycyjnej. Koszty transportu na życzenie klienta mogą być naliczane bezpośrednio do faktury lub w cyklu miesięcznym i raz w miesiącu będą Państwo otrzymywać od nas fakturę za usługę transportową.

Bezpieczeństwo

Przewożony przez firmy spedycyjne towar jest ubezpieczony do czasu odebrania go od spedytora. W przypadku niezgodności towaru odbiorca zobowiązany jest do spisania protokołu niezgodności w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej oraz dostarczenia go do firmy ABC w ciągu 24 godzin od daty dostawy. ABC przejmuje na siebie obowiązek opłaty transportu w przypadku, gdy wartość faktury zakupu z danego dnia przekracza
2500 zł netto a zamówiony towar ma być wysłany do odbiorcy firmą kurierską UPS, Schenker bądź DHL.